SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi w tym wątku, nie widzę tu żadnych niejasności. Jak czegoś nie wiesz, zachęcam do znalezienia samemu odpowiedzi na pytanie, a dopiero w przypadku niepowodzenia - postowanie tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Wybacz nie spojrzałem na wczesniejsza wypowiedz ^^
Jest już nowa ułożona. Mam nadzieje że jest OK :)





Zmieniony przez - Marwin0406 w dniu 2015-03-29 18:54:13

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Troche przesadziłem z kcal, 1 porcje Oleju sie wyrzuci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Troche przesadziłem z kcal, 1 porcje Oleju sie wyrzuci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Troche przesadziłem z kcal, 1 porcje Oleju sie wyrzuci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Własnie mi sie przypomniało że warzywa spowalniaja wchłanianie białka. Nie opłaca sie ich jesc okołotreningowo. NIe mam ich gdzie wrzucic, do szkoły raczej nie wezme^^

Zmieniony przez - Marwin0406 w dniu 2015-03-29 19:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Lepiej. Obserwuj czy nie będzie szło za szybko/ zalewało; w razie czego możesz trochę przyciąć kaloryczność. Warzywa możesz wrzucać bez obaw gdzie będzie Ci pasować, co ma się wchłonąć to się wchłonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
OK dzięki za pomoc.
Bym jeszcze pokombinował żeby podnieść wegle o 50g i troche obniżyc to białko. Ale nie mam pomysłów, jakies propozycje? :D
Dieta musi byc doprawadzona do perfekcji :D

Zmieniony przez - Marwin0406 w dniu 2015-03-29 21:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wyrzuc wpc, jaja z ostatniego posilku daj na sniadanie i git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 739
Mogą być jajka w postaci jajecznicy? Czy na surowo wypić? ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny :)

Następny temat

Powazny problem z waga

WHEY premium