SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase: sprawdzenie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1579
Witam.
Dopiero zaczynam chodzic na silownie i chcialbym aby ktos kto sie na tym zna pomogl mi w ulozeniu diety. Na razie robie FBW.

Wiek: 19
Wzrost: 174 cm
Waga: 71 kg

Oto moja dieta:
1.Omlet + dzem / jajecznica + pomidory + oliwa + pieczywo / platki owsiane + mleko
2.pieczywo razowe + miecho (piers/wolowina/wieprzak) + warzywo / bialko na mleku + rodzynki
3.przed treningiem: ryz(paraboliczny)lub pelnoziarnisty/ makaron razowy/ + piers/wolowina
4.banan odrazu po treningu
5.pol godziny po treningu: ryz/makaron/ziemniaki + piers/wolowina
6.przed snem cottage cheese / bialko na mleku chudym / salata z kurczakiem + olej lniany

Jest to dobra dieta? Co dodac/wyrzucic?
Wylicze dopiero jak bedzie zatwierdzona.

I jeszcze jedno pytanie: czy warto mi na poczatku brac bialko lub gainer? a moze jakies inne suple?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
dieta do poprawy, poczytaj co gdzie kiedy, szczególnie kolacja.
Wrzuć ją na potreningu.pl, oblicz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3481
peepeek ,a czemu do poprawy? Nie jestem ekspertem , ale na MOJE(podkreslam moje, bo nie jestem znawca , tylko jestem po prostu ciekawy) oko wydaje sie , ze ujdzie, moglbys rozwiac moje watpliwosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - spalanie tłuszczu

Następny temat

Jaka diete wybrac ?

WHEY premium