SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny. Dzony Dzony Dzony

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
Witam! Ułożyłem sobie dietę na masę, tanim kosztem, najtańszym chyba jak się da. Będę wdzięczny za wszelkie konstruktywne odpowiedzi.

Śniadanie:

4 jajka na miękko + dwie kanapki z serem (chleb razowy)

Drugie śniadanie w szkole:

Kanapki lub bułki z twarogiem półtłustym, po 100gram twarogu na chleb. Biorę ze sobą 2 takie kanapki.

Obiad:
Kasza, surówka lub sos czosnkowy, schabowy lub pierś z kurczaka(rzadko)

TRENING

Po treningu:

Puszka tuńczyka (W 100gramach 25g białka) + torebka ryżu długogotowanego.

Następny posiłek:

I właśnie nie wiem co tutaj dać, zwykle jem wtedy pare jajek znowu z kanapkami, lub mrozona pizza?

Przed snem:

W łożku przed snem zawsze wcinam prawie 200gram twarogu półtłustego , na sucho bez chleba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mrożona pizza na kolacje, heh dobre Poczytaj posty podwieszone i na ich podstawie ułóż coś sensownego, bo ta dieta słaba jest. Proszę: https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html Pozdro

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-03 18:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
ja juz sam nie wiem co moge jesc zeby urosnac :/ nie mam kasy, nie da sie jakos uzupelnic tej diety w najtanszy sposob? Moze na ta kolacje dac 1 litr mleka 2% w worku, bo z kartonu to sama woda. I jakies kanapki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na noc zjedz twaróg z oliwą na przykład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
uzupełnij

wiek...
waga...
wzrost
...
cel...
trening(tak/nie)...
typ budawy...

najpierw wylicz zapotrzebowanie kcal, i wg tego układaj diete,
na podstawie postu wyżej

gdzies widziałem posta o tanich dietach, jak znajdę to wrzuce

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
bede wdzieczny za te linki do tanich diet.

nie chce nic wyliczac zadnych kalorii bo i tak tego nie bede sie trzymal. moi znajomi cwicza na silowni bez diet a i tak rosną. chcialbym po prostu zachowac pewne zasady dotyczace spozywania w ciagu dnia wiekszej ilosci bialka etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Troche przesadziliscie panowie, ta dieta wcale nie jest az taka zla,chlopak chce zrobic to tanim kosztem bo nie ma za duzo pieniążków , nie musi wyliczac kalorii i ukladac odpowiedniej diety zeby rosnąć ,będzie to troche wolniejsyz proces ale efekty będa,wazne zeby nie jadł fast foodów ,pizzy,lodów,batoników,coli i innych slodkich napojow oraz niezdrowego jedzenia.

Nie przejmuj sie,troche malych poprawek i bedzie w miare dobrze :



Śniadanie:

4 jajka na miękko + dwie kanapki z serem (chleb razowy) //LEPIEJ DAJ TUTAJ PłATKI OWSIANE (SA NIEDROGIE) + 2 JAJKA NA MIęKKO + OLIWA Z OLIWEK

Drugie śniadanie w szkole:

Kanapki lub bułki z twarogiem półtłustym, po 100gram twarogu na chleb. Biorę ze sobą 2 takie kanapki. // ZADNYCH BUłEK TLYKO CHLEB RAZOWY ,OLIWA Z OLIWEK

Obiad:
Kasza, surówka lub sos czosnkowy, schabowy lub pierś z kurczaka(rzadko)// OK

TRENING

Po treningu:

Puszka tuńczyka (W 100gramach 25g białka) + torebka ryżu długogotowanego.// TOREBKA RYZU OK,ALE ZAMIAST TUNCZYKA DAJ LEPIEJ PIERS Z KURAKA JAK MOZESZ A NA OBIAD DAWAJ RYBE

Następny posiłek:

I właśnie nie wiem co tutaj dać, zwykle jem wtedy pare jajek znowu z kanapkami, lub mrozona pizza?// PIZZA MROZONA ODPADA,CHLEB RAZOWY Z JAJKAMI BEDZIE OK

Przed snem:

W łożku przed snem zawsze wcinam prawie 200gram twarogu półtłustego , na sucho bez chleba. // OK, MOZESZ TUTAJ DAC CZASAMI ZMAIAST TWAROGU WLASNIE TUNCZYKA , NIE ZAPOMINAJ O OLIWIE Z OLIWEK


mam nadzieje z epomoglem , pozdro/

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
widze ze już studentsky wrzucił tego linka

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
dzieki za linka Studensky, i dzieki Mirko za twoje rady, pomogly na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1022
A moze mi ktos podac pare argumentow, ktore zaprzeczą mojemu mniemaniu, że słodycze są dobre a przynajmniej nie szkodzą w robieniu masy? One w jakis sposob chamuja rozrost miesni, ze tak bardzo ich trzeba unikac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spora nadwaga >20kg

Następny temat

Potrzebuje pomocy:)

WHEY premium