SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny. 75 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

75

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

17,2

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczelnia + siłownia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 3/4 dni w tygodniu, sprzęt full

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam. Chciałbym prosić o ocenę diety. Co wywalić, co zamienić. Jeśli chodzi o koszt diety to musi zamknąć się w 20 zł/dzień. Za wszelką pomoc z góry dzięki.

B: 30%
T: 16%
W: 54%

Białko 161 g pochodzenia zwierzęcego.

PS. Z góry mówię że kiedyś miałem tłuszcze na poziomie 0,9/1g na kg masy ciała, ale to nie było dobry rozwiązaniem. Przy diecie 4000 kcal miałem 8 g węgli na kg masy ciała, a masa w górę nie szła. Dlatego teraz staram się trzymać tłuszcze na wysokim poziomie i zobaczyć co z tego będzie. Może lepszym rozwiązaniem będzie proporcja BTW 25%,25%,50%?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4109
Co do miksowania jedzenie to dodam, że moja bratanica od małego została do niego przyzwyczajona i potem nie umiała przeżuwać niezmiksowanego jedzenia. Może to mało istotne ale tak było:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Posilek po treningowy do zmiany, serek wiejski z chlebem to nienajlepszy wybor, to samo ost posilek, nie sam twarog a pelny posilek zbilansowany. Bialko stanowczo w dol do 150-160g liczac roslinne+zwierzece

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1176
Co do ostatniego twarogu to dodałem go na siłę, żeby nie było że ostatni posiłek jem o 19:30. Dlaczego nie najlepszy wybór? Po siłowni nie dam rady zjeść ryżu czy innego zródła węgli, oprócz chleba. W takim razie podbije tłuszcze do 3g/kg a obetnę białko, bo węgli w górę już nie podbiję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Bo nabial nie jest wartosciowym zrodlem bialka. I mozesz obciac bialko na korzysc fatu. A jak nie mozesz ryzu zjesc czy czegos innego to sobie go zblenduj z mlekiem bananem i kakao i nie zauwazysz ze tam jest ryz. Kwestia kreatywnosci

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
Witam, poprostu wywal ten ostatni posiłek. A tak to pozamieniaj posiłki żeby po treningu zjesc zbilansowany. Niebaw się w żadne miksowanie bo to akurat jest niezdrowe dla układu pokarmowego. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć zdjęcia do wglądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1176
flex1976
Witam, poprostu wywal ten ostatni posiłek. A tak to pozamieniaj posiłki żeby po treningu zjesc zbilansowany. Niebaw się w żadne miksowanie bo to akurat jest niezdrowe dla układu pokarmowego. Pozdrawiam


Dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o kaloryczność to jest ok? Robiłem analizę składu ciała i podstawowa przemiana materii wynosi u mnie 1853 kcal.

blue_hope
Wrzuć zdjęcia do wglądu.


Zdjęcia sylwetki? Mogę również załączyć pomiar analizy składu ciała jeśli to coś da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pomiarami z wag typu Tanita się nie sugeruj. Są niemiarodajne.
Zdjęcia sylwetki tak Najlepiej z pozycji neutralnej. Bok, przód, tył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
flex1976
. Niebaw się w żadne miksowanie bo to akurat jest niezdrowe dla układu pokarmowego. Pozdrawiam


A dlaczego? Wytlumacz mi.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82757 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699885
A to dlatego ze proces trawienia zaczyna się już w jakie ustnej - podstawy z zakresu szkoły podstawowej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Acha, czyli rozumiem ze szejki bialkowe, gainery, zupy, kremy np z dynii, koktajle warzywne itp to wszystko szkodzi wg Ciebie?


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-01-19 14:43:14

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Dziwne wahania wagowe

WHEY premium