SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 80kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50
Tak, pokręciłem z awokado, miało być oczywiście 50g, ok jeśli zmienie ten tran na o3 roslinne to reszta spoko. A ta rybka naprawdę mi smakuje, po co mam zmieniać? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jedz jak lubisz. Odniosłem się do ubogiego posiłku, czyli płatków z bananem. Tutaj warto zwiększyć jego jakość dodając inne produkty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50
Myślałem że płatki owsiane są w porządku, mają sporo błonnika. A banan może zostać jako owoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Oczywiście, że może. Chociaż mają sporo owoców sezonowych, jedzenie banana wydaje się mało sensowne, kiedy to jest on dostępny cały rok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50
A platki owsiane dlaczego wywalić, w ogóle ich nie mogę jeść?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Możesz jeść jeśli nie masz żadnych problemów z wypróżnianiem.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie widzę, żeby ktoś pisał cokolwiek o eliminacji płatków owsianych z diety. Poczytaj nasze wypowiedzi jeszcze raz, aby dojść do wniosku o czym pisaliśmy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 50
Ale do płatków z bananem mam jeszcze mintaja :) no i tran ale muszę go zmienić. Btw dlaczego tran jest do wywalenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Śmiało możesz stosować tran. Wraz z dietą bardzo trudno jest dostarczyć odpowiednią ilość omega 3.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie tran nigdy nie będzie się równał z o3 z żywienia.

Postaraj się jednak dostarczać długołańcuchowe kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA) z tłustych ryb 2-3 w tyg.
A w tyg. uzupełniaj ALA żeby poprawić stosunek KT.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-07-04 10:56:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w weekend (późne śniadanie)

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium