SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 71kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Muszę zobaczyć co to za pojemniki. Nie zależy mi na posiłkach na ciepło bo zawsze mogę wziąć jakąś zupę w stołówce żeby się "dojeść". Rano bardzo ciężka sprawa gdyż ok. 6:30 wychodzę z domu dlatego te śniadane chciałbym aby było takie "na szybko", płatki, mleko i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie nie widzę problemu aby zrobić z rana posiłki, ale nie każdy musi podzielać moje zdanie. Niemniej jednak, płatki z mlekiem to słaby pomysł, gdyż jest to uboga odżywczo wersja posiłku. Można to zmienić dodając fermentowane produkty takie jak jogurt naturalny, wybrać dobrej jakości płatki np: owsiane, dodać owoce, orzechy, opcjonalnie odżywkę białkową do posiłku etc. to sprawi, iż posiłek będzie charakteryzował się wysoką gęstośćią odżywcżą.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-20 13:24:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Chętnie zastąpie te płatki kukurydziane i dodam bakalie, orzechy. Z suplementami na razie chciałbym się wstrzymać ale jeśli nie dam rady bez nich wyrobić normy to jak,najbardziej. Ile mniejwiecej czasu potrzebujecie żeby przygotować rano te śniadanie i posiłek, dwa na wynos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zamiast suszonych owoców lepiej wybierać świeże, bez wątpienia. No i w gwoli ścisłości odżywka białkowa stanowi jedynie uzupełnienie braków protein w diecie lub może służyć jako urozmaicenie w menu, szczególnie przydaje się do przygotowania ''szybkich'' posiłków. To tylko sugestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Dzięki będę miał to na uwadze, jakieś owoce są szczególnie polecane? A odżywce to myślałem że raz dziennie po treningu na przykład, jakbym nie wyrabiał z białkiem czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Śmiało możesz pić po treningu ok. 30g. Reszta, jak przytrafią Ci się braki. Owoce dowolne. Najlepiej świeże i uroznaicane.


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-20 16:02:02

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Masz szeroki wachlarz owoców do wyboru.
Różnokolorowe - świeże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Pierwszy tydzień za mną, no nie powiem że jest łatwo. Przyjąłem taką metodę, że najpierw jem, później to zapisuję, wyliczam ile zjadłem ile mi brakuje i staram się uzupełniać i w następnym dniu brać to pod uwagę. Z białkiem i tłuszczami wychodzi tak, że jem niewiele ponad nadmiar, ale mam problem z węglami przez co również z kaloriami. Polecicie jakieś proste źródła węglowodanów? Tam jeden kolega wyżej podał taką ogólną rozpiskę co skąd jeść, ale to znaczy, że mam jeść więcej np kaszy czy ryżu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze napisz co i ile jadasz i napisz ile Ci brakuje tych węgli, tak będzie najprościej chyba to sprawdzić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 689
Na przykład taki dzień

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalność białka

Następny temat

Potrzebna dieta

WHEY premium