SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 71kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
czyli co brakuje Ci prawie 300g węglowodanów? to chyba coś sporo, jak liczyłeś zapotrzebowanie kaloryczne?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
150 g płatków rano? To już wiem dlaczego nie jest lekko Jajka to tez szybkie śniadanie, małe objętościowo, a odżywcze, no i w mojej ocenie łatwiej zjeść omlet z 3 jaj niż pchać w siebie porcje płatków (ale to moje osobiste zdanie). 50 g kaszy to pól woreczka - zjedz caały. 250 g twarogu solo to tez raczej mało smaczne no i brak ww. W ostatnim posiłku ww mogę spokojnie być.

Posiłki są niezbilansowane- w śniadaniu brak białka, w kolacji ww.

Dieta to nie tylko suchy kurczak - inne rodzaje mięsa - te bardziej tłuste będą miały mniej białka.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-10-25 09:27:40

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tutaj brakuje podstaw diety zbilansowanej. Sugeruję zacząć od początku i poczytać na jej temat:

http://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalność białka

Następny temat

Potrzebna dieta

WHEY premium