SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 179/67

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Cześć. mam 17 lat, ważę 67kg i mam wzrostu 179.

W załączniku moja dieta. Mam zamiar ćwiczyć przez pierwsze 2 miesiące FBW 3 razy w tygodniu, później przejść na splita. Ciągle 3 razy w tygodniu ABS II.

Chciałbym się dowiedzieć czy dobrze rozłożyłem b/t/w i czy te produkty wystarczą na dobrą masę.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
dieta to nie 5-10 produktów i non stop to samo ,jadłospis musi być różnorodny ,warzywa,owoce powinny być codziennie

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Warzyw nie wilczam. Logiczne, że muszę je jeść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
to dobrze że jesz warzywa ,owoce wliczaj w bilans i wprowadzaj jak najwięcej urozmaiceń

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Ale czy te urozmaicenie jest bardzo ważne? Jeśli chodzi tylko o monotonie, to dam radę. Nie raz już przerabiałem jedzenie tego samego nawet przez kilka miesięcy, bo pieniędzy dużo nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
chodzi o to że prócz b/t/w trzeba dostarczać witamin i minerałów które nie występują jedynie w kurczaku i trzeba spożywać jak najbardziej urozmaicone posiłki by dostarczyć tych witamin

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Nie wystarczą witaminy z warzyw? + jeśli nie da rady jakieś kapsułki od olimp'a np.

Zmieniony przez - Hasarek w dniu 2014-01-24 18:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
chodzi o to że warzywa jak i inne produkty zawierają różne witaminy zależne od produktu, np banan i morela to owoce lecz znacznie różnią sie zawartością witamin ,prze co należy zmieniać jadłospis po to by dostarczyć wszystkich witamin

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Nie mam aż tyle pieniędzy aby urozmaicać dietę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
nikt nie wymaga żebyś kupował produkty z "górniej pułki "
jednego dnia jesz kurczaka na następny dajesz przykładowo rybę która w większości przypadków jest tańsza od kury i podobnie z warzywami ,owocami

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
No to takie zmiany mogę jeszcze wprowadzać :) A kcal się w miare zgadzają jak na moją wagę i wzrost?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny ektomorfik masa.

Następny temat

Trening na mase a poziom tkanki tłuszczowej ???

WHEY premium