SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę [67kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Cześć. Jest to moja w sumie pierwsza dieta. Ułożenie jej troszkę mi zajęło, ale jest. Proszę o ocenę i korektę














Jako, że szkołę mam blisko domu, to drugi posiłek mam zamiar spożywać w domu, jednak musi być to coś "na szybko" - przerwa ma tylko 15 minut







Zmieniony przez - ViSter w dniu 2012-11-19 17:47:19

No pain - No gain.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Tak, SW uwzględniałem w zapotrzebowaniu. Nie będę rozpisywał diety z warzywami, ale zawsze dodam je do posiłku - będę pamiętał.

Zapewne jeszcze coś mi się przypomni, to będę pytał, a jak na razie dziękuję Wam za pomoc.

Sog dla Was dwóch poleciał. Mam nadzieję, że zaliczyło

Od poniedziałku startuję ! Jeszcze raz dzięki ;>

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Ktoś coś poradzi? Poprawi? ;)

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1774
2x 100g płatków owsianych - nie wiem jak Tobie ale mi by rozsadziło dupe.
Poza tym jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Problem właśnie w tym, że musi być to coś na szybko. Jakieś inne propozycje? :)

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Ja bym zabral troche wegli i dal tluszczu. Pozatym 600ml mleka troche sporo i daj wiecej "prawdziwego" bialka. jaja,drob, woło, ser zolty. Warzyw nieenergetycznych sie nie pisze w planie a jedz ich znacznie wiecej niz tu masz, to samo z owocami. a 3 Posilku nie rozumiem. 100g chelba czyli ok. 3 kromki i na to masz 10g szynki ?

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Obciąłem węglę, dorzuciłem troszkę tłuszczy, doszło również troszkę białka. Jak wygląda to teraz? Nadwyżka kalorii wynosi jakieś 300 - będzie okej? W tygodniu: 3x SW, 3x siłownia, 3x rozciąganie - przy tym też się troszkę pracuje, zajęć szkolnych nie liczę. Oczywiście ekto. Tym razem daję troszkę więcej info. Mleko uwielbiam, także te 600ml nie jest w cale dużo jak na moje możliwości dot. mleka, aczkolwiek zmniejszyłem do 500ml. ta szynka to była, aby była - nie mam pojęcia ile może ważyć szynka. Zmieniłem chleb na bułkę grahamkę i dorzuciłem do tego ser żółty.













Zmieniony przez - ViSter w dniu 2012-11-22 20:28:44

Zmieniony przez - ViSter w dniu 2012-11-22 20:30:19

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Lepiej. Ale musiesz wiedziec, ze nie moze tak wygladac codziennie Towje jedzenie. Dieta nie koniecznie polega na jedzeniu teog samego przez 365 dni w roku. Mozesz zamieniac produkty, ale trzymac sie tej samej podazy kalorii i makroskladnikow (bialko,ww,tluszcz). Nie przesadzaj z iloscia treningow zebys za szybko nie skonczyl z kontuzjami i przetrenowaniem. Mysle, ze 6 trenow to za duzo dla Ciebie.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
Owoców i warzyw nie uwzględniałem. Ćwiczę tak już ładnych kilkanaście miesięcy i jest okej. Czasem brakuje energii, ale myślę, że było to spowodowane złym odżywaniem ( brak diety ). Mam nadzieję, że teraz się to poprawi.

Zamieniając odpowiednio:
Ryż na kaszę, ziemniaki.
Mięso z kurczaka na wołowinę, a od czasu do czasu rybę.
Będzie w porządku?

Śniadanie i kolację również zmieniać?

Jestem w tym temacie wciąż zielony, pomimo przeczytania wielu artów. Korzystając z okazji pytam :)

Zmieniony przez - ViSter w dniu 2012-11-22 20:35:48

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Dlaczego idziesz do domu aby zjeść 2.posiłek? Nie możesz wziąć do szkoły np. pojemnika z jedzeniem i zjeść w miarę spokojnie zamiast w pośpiechu?
Ponadto,Zamień szynkę na mięso
W posiłku potreningowym oraz w ostatnim dodaj warzyw

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28857
W sumie masz rację. Myślałem, że dobrym rozwiązaniem będzie iść do domu i zjeść, jednak tracąc łącznie prawie 10 minut na dojście i powrót, to lepiej na spokojnie zjeść w szkole.

Zamieniając szkolną kanapkę na coś takiego - https://www.sfd.pl/Kanapki_z_kurczakiem_świetne_w_szkole_i_pracy-t547676.html - będzie w porządku?

Muszę zastąpić czymś drugi posiłek. Płatków do szkoły nie wezmę raczej. Wydaje się, że najlepszą alternatywą byłby ryż+kurczak, jednak to będzie praktycznie 3 taki sam posiłek w tym dniu. Można czymś to zastąpić?

Zmieniony przez - ViSter w dniu 2012-11-22 20:57:30

No pain - No gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Możesz np. wziąć w pojemniku makaron durum/kaszę+mięso+warzywa+źródło tłuszczu albo możesz zrobić placek owsiany(przepisów sporo w Kuchni sfd)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nerek? Za dużo białka? Redukcja...

Następny temat

Indywidualna Dieta do oceny na redukcję.

WHEY premium