SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na Mase!! PoMoCy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
najlepiej wogle sobie odpusc cwiczenie skoro nie jestes wstanie wziaść ze sobą jedzenia do szkoly. Ja codzien wstaje 2godziny przed lekcjami i robie jedzenie na caly dzien, do szkoły biore pojemniki z ryzem suruwkami rybami i miesem a ty nie mozesz wziaśc kanapek z rybą albo szynką to wybacz,zapisz sie na pingponga bedzie taniej i mniej problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Spoko, mogę do szkoły wziąść jakieś kanapki razowca z szynką z indyka ale tak to dieta może być? Te kanapki zjem o 11 i będzie wszystko ok? Może być ta dieta co napisałem ?? Gali tylko że ja chodzę do 2 gimnazjum a ty????? i pomyślą że ja jakis c***a jestem

Zmieniony przez - QuickShare w dniu 2007-04-02 15:03:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
I co z tego ze pomysla ?

Mortalx i kosztuje 0.99 zł :D:D Ale to chyba nie jest pochodzenia zwierzęcego

A jakiego ?

Pisalem gdzies wyzej o zrodle tluszczy (np. oliwa), ciagle jej nie widze... A pozatym caly czas ta dieta jest do d**y

Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-04-02 15:07:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Ale ja mam tłuszczu juz 50 g to po co więcej?? A czemu dieta jest do d**y?? Przecież wszystkiego jest ok tyle co powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 803
i to jest twoj najwiekszy problem...zamiast myślec o tym jakie korzysci ci to przynie myslisz o tym co powie twoj kolega frajer ktory do konca rzycia bedzie wygladal jak w 2gim.
Cos ci powiem chodze do 2 liceum nosze ryz kurczaki suruwki do skzoly inni widzą jak to wpierdzielam jedni zazdroszczą inni sie smieją a wiesz co ,ja polewam z nich wszystkich,ja wpierdzielam smaczny pelnowartosciowy posilek zamiast 3 poczka ze sklepiku,i kiedy sciagam przy dziewczynie kolszulke na jej twarzy widac usmiech a kiedy ziomki spod sklepiku wychodzą na basen wogle wstydzą sie sciągnać koszulki a juz o sprawnosci fizyczniej sie wspomne [5pompek z wielkim bulem buehhe]. OD dzisaj olej kolegów, zobaczysz po 2tygodniach sie odczepią a moze i sami zaczną cos kombinowac z jedzeniem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Gali3 dobrze gada! Nos ze soba porzadne jedzenie w pojemnikach i olej co gadaja znajomi o posturze grubasa albo szkieleta. Teraz jestes w 2 gim wiec takie rzeczy raczej w tym wieku nie interesuja, ale zobaczysz jak za kilka lat bedziesz mial fajna sylwetke, a kumple beda zazdroscic i zalowac, ze nie brali porzadnego jedzenia do szkoly. Jeszcze beda cie blagac o rady :D
I uloz diete od poczatku, naprawde, bo zdecydowanie NIE jest dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Poczytaj sobie to, masz tu wszystko o diecie masowej, wytlumaczone lopatologicznie z przykladowa dieta nawet.
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Mortalx ale na tej stronie jest też aby przybrać troche tłusczu a ja mam go nie aż tak dużo ale sporo.Chce niedługo redukcje zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
Przy wadze 62kg ty chcesz redukcje robic ?

Jak masz taki problem ze zjadaniem dobrego zarcia w szkole to zrob tak. Zakup jakies bialko plus carbo i codziennie zabieraj do szkoly w jakiejs butelce po wodzie (ja uzywalem 0.5l) mieszanke tego bialka z carbo. Do tego zabieraj do szkoly 2 bulki pelnoziarniste z jakims miechem (np piers z kurczaka, vel jakas szynka) + warzywa. Na jednej przerwie (kolo 10) zjadaj pierwsza bulke i wypijaj polowe butelki odzywki, na drugiej przerwie (kolo 12 - 13) zjadaj druga bulke + odrzywka. Oczywiscie to jest tylko schemat i trzeba to sobie wkomponowac w diete.

A i nie licz bialka z mleka i produktow pochodzenia roslinnego. Bialko licz z serow, jajek i miesa.

Pozdro

Zmieniony przez - kuroi w dniu 2007-04-02 17:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
A i nie licz bialka z mleka i produktow pochodzenia roslinnego. Bialko licz z serow, jajek i miesa.

Dlaczego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bezglutenowa a budowanie masy

Następny temat

przejscie

WHEY premium