SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa dla ektomorfika a odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Co sądzicie o tej diecie wiem że się zaleje co powinienem zrobić więcej tłuszczy mniej węgli? Dieta: https://www.sfd.pl/Dieta_do_oceny_dla_ektomorfika-t951811.html#post4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
KamilB95
Skąd wiecie że nie jestem ekto? U mnie jest strasznie ciężko przytyć cokolwiek. Czyli co będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem na dzień obecny? Jechać póki co na rzeźbe i zacząć biegać? A z diety na mase zrezygnować?


bo widac po sylwetce, ekto ma prioblem z waga, ale rowniez nie ma tluszczu na ciele zbyt duzo, u ciebie on jest wiec...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2889
Biegać? Hmm, ja bym Ci bardziej doradził FBW :) Ewentualnie wrzucić jakieś aeroby, zobaczysz rezultaty to będziesz mógł nabijać więcej mięsa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1364
Jak ktos cwiczy jeden miesiąc a nastepny juz nie to nie bedzie efektow. Przede wszystkim zacznij regularnie uczeszczac na silownie, bo jak bedziesz tak chodzil jak ci sie podoba to rezultatow nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Co to jest ten FBW?

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-06-24 21:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Full Body Workout czyli tzw. ogólnorozwojówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Czyli inaczej trening obwodowy? Ćwiczyć wszystkie partie mięśni na jednym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Jeszcze mam takie pytanka:

1. Czy przez spożywanie a raczej łykanie oliwy z oliwek w większych ilościach można złapać trochę fat'u?
2. Czy przez banany można złapać tłuszczyk?
3. Czy podczas biegania spale nie tylko tłuszcz, ale i również masę mięśniową czy to wykluczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.nie
2.nie
3.podczas biegania nie spalamy tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Jak to nie spalamy tluszczu przez bieganie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna? Kiedy?

Następny temat

Waxy Maize vs Carbo

WHEY premium