SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa dla ektomorfika a odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sensie, że takie kotlety do hamburgerów z Biedy za 3zł to jest pies z budą przemielony. Trochę mięsa i kupa smalcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
a co do frytek to chyba jasna sprawa ze rowniez malo wartosciowy produkt...
poczytaj zanim zadasz kolejne pytanie o parowki

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-10 23:07:20

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja p******e! Frytki smażone na fryturze to masa tłuszczów trans. Nie wspomnę już o akrylamidzie, który się tworzy. Jeszcze jakieś "mądre" pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
to w takim razie jest jakiś pełnowartościowy produkt, lub taki który jest najmniej szkodliwy i nie daje samego tłuszczu? Mam na myśli bar. To co w takim razie, powinienem jeść na wycieczce quadem z kolegami jak oni zatrzymują się w barze, biorą piwko i jedzą frytki? To ja mam w tym czasie patrzeć jak oni jedzą i chudnąć? Nie rozumiem. Druga sprawa, a kiełbasy robione na grillu?

PS. Jeszcze jedna sprawa, mam dzisiaj szczepienie a biorę WPC i Carbonoxa, czy nie będzie żadnych skutków ubocznych czy mogę być w 100% bezpieczny i iść na szczepienie nie spodziewając się żadnych działań ubocznych? Jest to bodajże szczepionka na tężec (obowiązkowa po skończeniu 18 roku życia)

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-07-12 12:22:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
TomQ-MAG
a co do frytek to chyba jasna sprawa ze rowniez malo wartosciowy produkt...
poczytaj zanim zadasz kolejne pytanie o parowki

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-07-10 23:07:20


zamiast parówek wjechała kiebłasa

edit: autorze - nie będzie skutków ubocznych

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-07-12 12:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KamilB95
to w takim razie jest jakiś pełnowartościowy produkt, lub taki który jest najmniej szkodliwy i nie daje samego tłuszczu? Mam na myśli bar. To co w takim razie, powinienem jeść na wycieczce quadem z kolegami jak oni zatrzymują się w barze, biorą piwko i jedzą frytki? To ja mam w tym czasie patrzeć jak oni jedzą i chudnąć? Nie rozumiem. Druga sprawa, a kiełbasy robione na grillu?

PS. Jeszcze jedna sprawa, mam dzisiaj szczepienie a biorę WPC i Carbonoxa, czy nie będzie żadnych skutków ubocznych czy mogę być w 100% bezpieczny i iść na szczepienie nie spodziewając się żadnych działań ubocznych? Jest to bodajże szczepionka na tężec (obowiązkowa po skończeniu 18 roku życia)

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-07-12 12:22:11

Nie ma takiego produktu! Przestań jęczeć i się zastanów trochę co znajduje się w kiełbasie. Kiełbasa nie jest dobra a taka w jakimś barze to już pewnie jedna z tańszych - połowa to mięso, reszta tłuszcz i wypełniacze. Brakuje Ci wyobraźni. Oczywiście jak zjesz coś takiego raz w tygodniu to tragedii nie będzie, może nawet częściej ale nie ma to nic wspólnego z dobrym odzywianiem. A przed wycieczką zrób sobie obiad i zapakuj do pojemnika plastikowego i masz luz.

Co do szczepienia to nie ma przeciwwskazań.

Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-07-12 12:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Dzięki koledzy, nie, miałem na myśli kiełbaskę kupioną ze sklepu. Czyli waszym zdaniem najlepiej byłoby zapakować na podróż bułeczkę pełnoziarnistą z szynką, pomidorem, serem, sałatą i majonezem czy to też głupi pomysł? + do tego jakieś orzeszki.

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-07-12 12:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dział odzywianie
tylko troche poczytaj zanim będziesz im głupoty pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KamilB95
Dzięki koledzy, nie, miałem na myśli kiełbaskę kupioną ze sklepu. Czyli waszym zdaniem najlepiej byłoby zapakować na podróż bułeczkę pełnoziarnistą z szynką, pomidorem, serem, sałatą i majonezem czy to też głupi pomysł? + do tego jakieś orzeszki.

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-07-12 12:41:34

To już lepsze rozwiązanie niż ta kiełbasa i browar. Ale ja bardziej miałem na myśli filet z kurczaka (albo udko bez skóry), ryż brązowy (lub dziki) i sałatka z porcją oliwy z oliwek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Haha, a jak ja ci coś takiego zapakuje do quada? Hmm... Do pudełka z żywnością? Nie wiem czy się zmieści. Z racji iż umieściłem temat w odżywki suplementy mam kilka pytań. Chciałbym zacząć brać kreatyne, najlepiej w proszku, dobrą i żeby w miarę tanio było. Jaki produkt (firma) będzie najlepszy w połączeniu z nitrobolonem II? Jeśli kreta to jaką mi poleciacie. I jeszcze jedno, czy Nitrobolon II jest szkodliwy w jakimś tam stopniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna? Kiedy?

Następny temat

Waxy Maize vs Carbo

WHEY premium