SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Cześć. Masę zacząłem 3 miechy temu (jak też ćwiczyć) i do tej pory przyszło 7 kg, ale niestety również lekko zalało. Mam zamiar wszystko liczyć. Ułożyłem dietę, którą proszę Was o sprawdzenie. Wydaje mi się, że za dużo białka, za mało węgli. Nie wiem jak to wyrównać. Do tego jem tran, omega 3, warzyw nie wliczałem ale w niewielkich ilościach są. Proszę o ocenę, uwagi i pomoc. Dzięki.
Waga: 65
Wzrost: 165
Staż: 3 miesiące
Wyciskanie leżąc:80

Zapotrzebowanie:
Aby utrzymać wagę:
2882 kcal
15% białka: 432 kcal = 108 g
55% węglowodanów: 1585 kcal = 396 g
30% tłuszczu: 865 kcal = 96 g

Zmieniony przez - imalive w dniu 2015-02-09 10:54:32

Zmieniony przez - imalive w dniu 2015-02-09 10:55:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 435
Ile razy w tygodniu trenujesz? Pomarańcz możesz dodać do 1 posiłku, albo zamienić ją na inny owoc, np skroić banana i zrobić to wszystko w formie omleta. Orzechy przed treningiem to nie jest świetne rozwiązanie, lepiej dać tam oliwę z oliwek lub inne źródło tłuszczów. Potreningowy ok, ale lepiej daj tam 2 razy więcej węglowodanów- tych z ostatniego posiłku bo tam są zbędne. Makrosy są ok, nawet przy takiej wadze mógłbyś zniżyć kcal. Warzywa wrzucaj śmiało, będą stanowić wypełniacz posiłków, a mają same pozytywy. Unikaj tylko mieszanek warzywnych z ryżem czy ziemniakami bo podbije to węglowodany i możesz wychodzić ze sporą nadwyżką kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trenuje 4 razy w tygodniu. Dzięki za odpowiedź. Dostosuję dietę do tego, co mówiłeś. Oprócz tego wszystko w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 435
Dla mnie jest ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 958 Napisanych postów 11342 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190832
Podałeś tylko wyciskanie leżąc a co z przysiadem i mc ?
Jak warzywa w nie wielkich ilościach to dodaj chociaż soki warzywne jak z pomidorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo ćwiczę w domu i za mało obciążenia sobie kupiłem. Na dniach mam zamiar dokupić i wtedy dowiem się co z resztą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co zamienić karkówkę ?

Następny temat

Produkty

injelly