SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na co zamienić karkówkę ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 888
Mam tak w diecie, że w sobotę jem 300 g karkówki + warzywa a w niedzielę 400g karkówki + warzywa, ale już to się przejadło strasznie !!

Czym można zastąpić i w jakich ilościach zamiast Karkówki ?

Łopatka wieprzowa odpada :P

Ktoś coś poleci ? Może schab ? Coś innego ale w jakich ilościach, żeby grało :)!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
schab jest na pewno chudszym miesem jak karkówka.. jezeli łopatka odpada to może boczek.. lub widzialem przepis na kotlety schab z boczkiem + jakies dodatki.. i wyjdzie podobnie

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
potreningu.pl -> jest baza produktów - poszukaj sam mięsiwa o podobnym makro. Zawsze zjeść chudsze mięso, a do warzyw dodać masła albo innego tłuszczu. Kombinuj, urozmaicaj.

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Ja na tłusty czwartek zapodaje golonko chłopie, a na jakie mięso masz smak? A może czego nie jadles? Spróbuj wtedy coś innego. Czemu karkówka co weekend?

blat i ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cel > dobra jakosciowo masa - DIETA do oceny

Następny temat

Dieta masa

WHEY premium