SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kapuściana ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
ale w czym my mamy Ci pomoc ? co chcesz uslyszec ze dieta kapusciana jest spoko zeby sie w tym glebiej utwierdzic i miec czyste sumienie. Chciales opini o diecie kapuscianej to dostales , chciales sie dowiedziec o mleku i ryzu wiec sie dowiedziales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Tak i zdania nie zmienię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Koledzy dobrze Tobie radzą, lepiej powoli chudnąc i zdrowo, jak za szybko schudniesz to się moze okazać że pozostanie obwisła skóra, czemu sie nie poleca diety kapuscianej, bo brak w niej odpowiednik makroskladniok, nasze cialo potrzebujejako budulca, bialka glownie z miesa ryb i drobiu, energii ze zdrowych wegli np z brazowego ryzu kaszy pelnoziarnistych makaronow, ciemnego pieczywa, no i z odpowiedniej ilosci tluszczy np z mies, ryb. Spalacz sobie daruj na poczatek z dobra dieta bedzie szlo dobrze. jak bedziesz na diecie kapuscianej to sie moze okazac ze miesnie spalisz i zamiast aby rosly beda malaly i jak sie moze okazac waga bedzie szla w dol ale nie koniecznie z tluszczu, tluszcz jest ostatnim skladnikiem z jakiego organizm czerpie energie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
SoQl20 - piszesz mądrze .
Nie zadałem pytania czy Waszym zdaniem dieta kapuściana jest zdrowa itp
Zadałem bodajże 4 pytania i na nie oczekiwałem odpowiedzi a nie tłumaczeń jaka to dieta jest zdrowa czy też nie zdrowa i szkodliwa. Tak samo jest z odżywkami, po co brać ? będziesz ćwiczył rok dłużej osiągniesz to samo co na odżywkach w połowę krótszym czasie. Widzę , że niektórzy na tym forum nie rozumieją do czego służy forum . Jeżeli początkujący zadaje pytanie to chciałby otrzymać w miarę sensowne odpowiedzi , rozumiem można napisać początkującemu , że lepiej żeby nie stosował np tej diety bo jest zła itp itd. Ale jak już powiedziałem niezależnie od tego co piszecie ja i tak zastosuje tą dietę więc po co pisanie w kółko tych samych "bzdur" , że to szkodzi itp. Nie chcesz pomóc nie pomagaj < radzę co niektórym stosować się do tego hasła i skoro nie zamierzają pomagać to po co w ogóle piszą i wdają się w dyskusję ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
to ja zmodyfikuje twoje ostatnie zdanie:

nie chcesz słuchać- nie pytaj. radze ci stosowac sie do tego hasła, bo skoro i tak masz w dupie to co ci piszemy, to po co wdajesz sie w dyskusje?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
anubis84 - Właśnie takich ludzi jak ty brakuje. Krótko zwięźle i na temat . mądrze uzasadniłeś dlaczego jesteś przeciwny diecie kapuścianej . A co niektórzy próbują robić z siebie mądrzejszych niż są i piszą bzdury .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Aha i odpowiedzi na twoje pytania
1. czy zamiast kapuśniaku (zupy kapuścianej) mogę jeść surówkę z kapusty pekińskiej i marchewki? ja nie znam tej diety i nie wiem czy mozna zastapic
2. jak marchewka wpłynie na tą dietę? nie znam dzialanaia marchwi na tą diete, ale marchwe ogolnie jest zdrowa
3. jak już wspominałem ćwiczę i pije codziennie litr mleka czy mogę pić podczas tej diety czy to negatywnie wpłynie na spalanie tłuszczu? Poczytaj o laktozie i zobazc jakie wartosci odzywcze ma mleko ja sam mleko pije jedynie 300 ml rano do owsianki
4. i co mi powiecie na temat ryżu ? czy ryż wpływa dobrze na odchudzanie? bo na mięśnie z tego co wiem tak . Ryz nie wplywa na miesnie tak jak uważasz, na miesnie wplywa dobra dieta z odpowiednim podzialem na makroskladniki i trebning na silownim, ryz to same wegle czyli skladnik energetyczny jak go nie wykorzystasz to sie bedzie odkladal w postaci tkanki tluszczowej

Na sfd jest rowniez dzial ladies i w tym dziale rowniez bys dostal opiernic za diete kapusciana tam naprawde sa dobre doradczynie jak i w tym dziale, na zdrowy tryb zycia nikt tej diety nie pochwali. Z witamin mozesz tylko uzupelnic troche nie doborow, jak wiadomo sporo witami sie w tluszczach rozpuszcza a jaedzac malo i byle co to one sie slabo wchlona.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
nie chcesz słuchać nie pytaj hahaha dobre. Tylko ja właśnie chcę słuchać ale tego o co pytam a nie jakiś "zbędnych rzeczy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
dobra ja juz nie pisze postow w tym temacie bo to walka z wiatraki ,reszcie tez tak radze ,kolega ma przeswiadczenie ze to co robi jest dobre , to tak jak by tlumaczyc moherowi ze odzywka bialkowa nie jest sterydem czyli nie da rady ,a Tobie zycze udanych spadkow na diecie kapuscianej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
W ciągu pierwszych trzech dni jemy prawie wyłącznie tylko zupę, później stopniowo dokładamy owoce i mięso. Kapusta jest po pierwsze niskokaloryczna, po drugie bogata w witaminę C, po trzecie znakomicie reguluje pracę jelit. Minusem diety jest jej monotonność i to, że po trzech dniach nie możemy już patrzeć na zupę. Warto jednak wytrwać ten tydzień i stanąć na wadze. Ale jeżeli po zakończeniu diety kapuścianej wrócimy do starych nawyków żywieniowych to efekt jo-jo murowany. Po zakończeniu tej diety powinniśmy przejść na dietę niskokaloryczną.
Na tym to polega a nie , że przez tydzien tylko kapusta kapusta i kapusta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna na ocenę.

Następny temat

Carb Cycling - posiłki

WHEY premium