SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny (poprawiona)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
a co do tych witamin to skoro magnez wieczorem to witaminy (witalisss plus compleks) moge jesc rano czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Nic Ci się nie stanie jak weźmiesz rano lub popołudniu lub wieczorem. Najważniejsze żebyś zapewnił określoną dawkę w ciągu 24 cyklu (o stałej porze każdego dnia, żebyś przypadkiem nie brał o 24.00 a poźniej o 6.00 nad ranem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Obojętnie, byle z posiłkiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Ja witaminy polecam rano ,po wysilku i przed snem ,rano kompleks witamin + magnez ,po wysiłku magnez + WC i na noc MG+b6 czasem daje też aspargin .


Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-11 14:28:05

Zmieniony przez - budzian1991 w dniu 2013-07-11 14:30:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
i4c co myślisz o twarogu chudym i mleku 0% w połączeniu z płatkami owsianymi i fruktoza na śniadanie w okresie redukcji śniadanie wygldą tak 50g B WW 100 T śladowe ilości??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
w okresie redukcji redukowałbym węglowodany a skupił się na białku i tłuszczach. Węgle po treningu max 30-40g + węglowodany z warzyw -> brokuły + kalafior. Pomiary co tydzień i modyfikacja w razie potrzeby. Co do fruktozy to spokojnie do 50g na dzień - (1 jabłko 12g). Proponuje do południa i ewentualnie coś po treningu.
Obowiązkowo BCAA przed i po treningu (lub w trakcie). Spożywałbym dużo jaj gotowanych -> naturalne źrodło amino. Tłuszczów spokojnie do 70g na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
w dniu nt -> 20g węgla na dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
ja nie pytam o cała dietę tylko o śniadanie chciałem znać tylko twoje zdanie ,jak chesz zobaczyć moja diete to wpadnij do mnie https://www.sfd.pl/Dieta_redukcja-t957246.html#post1 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
co to WW i fruktozy na redukcji ja rożne szkoły ,nie zchodził bym do 20 WW w ciągu dnia dla mnie bez sensu DNT krece aero wiec nie wyobrażam sobie funkcjonować przy 20G WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Na redukcji śniadanie jak dla mnie za bardzo obfite w ww. Białko i fruktoza Ci wystarczą.
Traktuj areo jako dt i zjedz 40g węgla po treningu.

Its only an advice. You'll do what the f*** you want to do!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja

Następny temat

Proszę o pomoc i porady

WHEY premium