SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny (poprawiona)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
i4c - Nie wiem skąd pomysł, na tak drastyczne cięcie węgli, bez specjalnej przyczyny. Podobnie, jak nie zgodziłbym się kwestii pory spożywania węglowodanów. Po treningu - owszem, co do reszty jednak ja nie wrzucałbym ich "do południa", a wręcz przeciwnie - do kolacji. Będzie to opcja korzystniejsza, szczególnie w przypadku diet nisko-węglowodanowych.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
i4c zgadzam się ,co do WW po treningu zaleca się 2g/kg na nawet na redukcji ,tak jak już wspominałem jestem zwolennikiem a przy najmniej staram się teraz nim być główne ładowanie WW rano i po treningu na redukcji pozostałe posiłki WW ewentualnie z warzyw ale nie wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
domer
Obojętnie, byle z posiłkiem.


i4c
Nic Ci się nie stanie jak weźmiesz rano lub popołudniu lub wieczorem. Najważniejsze żebyś zapewnił określoną dawkę w ciągu 24 cyklu (o stałej porze każdego dnia, żebyś przypadkiem nie brał o 24.00 a poźniej o 6.00 nad ranem).



a nie za duzo tych kapsułek będzie jedna to tran i witamina rano a wieczorem magnez. Słyszałem ze tak duzo tabletek na żołądek to nie jest dobrze. Co sądzicie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Skrex
Jesli chlopak robi redukcje to ciecia wegli jest konieczne. Zasugerowalem suplementacje BCAA zeby zoptymalizowac proces i uniknac spalenia masy miesniowej. Faktycznie, moglbym sie przychylic do Twojej opini pod warunkiem ,ze ktos zaczyna dopiero cykl redukcyjny. Wtedy zaczac od wiekszejdawki ww i sukcesywnie ja zmniejszac.
Argument za tym ,ze owoce - fruktoza- do kolacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 414
Kielbaska5 jak do posilku wezmiesz to nic Ci sie nie stanie ;) Bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
dzięki wszystkim za pomoc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Tabletki czy kapsułki nie maja negatywnego wpływu na żołądek. Weź ok 250-500mg czystego magnezu przed snem i będzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Również jestem za Mg na noc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Magnez lepiej się przyswaja gdy jest przyjmowany na czczo. Na noc również dobrze wpłynie na jakość snu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
a domer co sądzisz o przyjmowaniu go po treningowo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja

Następny temat

Proszę o pomoc i porady

WHEY premium