SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ew. poprawki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
1 Posilek : cherbata albo kawa zborzowa, jogurt pomiesznay z musli kupionym osobno
2 Posiłek (w szkole) : Chleb Pełno ziarnisty z plasterkiem chudej szynki x 2 + Sok kubuś lalbo czysta woda
3 Posiłek : tutaj Mięso drobiowe/wołowe gotowane albo pieczone, warzywa, kasza(niewiem jaki by mozna zmaiennik kaszy Bo zeimniaków nie jem )
4 Posiłek : jakies owoce np . pokrojone i pomieszane w miseczce z jogurtem naturalnym
Trening : Bieganie głównie, Siłownia (małymi ciezarami duzo powtórzeń)jakie areoby jeszcze byście proponowali ??
5 Posiłek : Tutaj to róznie np : jajecznica z pomidorami , Jogurt z musli , chlebek razowy z czymś, serek wiejski ( ten granulowany ) i tak raz jajecznica a raz serek wiejski zalezy na co mam akurat ochote

Czekam na oceny, poprawki, odp na pytanie co do areobów, propozyucje na ciekawe dania



Mam 18 (prawie 19) lat, 90 kg, 178 cm i mam zamiar efektywnie schudnąć ;)

"Wszystko bez sensu lecz nic bez znaczenia"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Trening : Bieganie głównie, Siłownia (małymi ciezarami duzo powtórzeń)jakie areoby jeszcze byście proponowali ??

Raczej skupiłabym sie na trenigu siłowym bardziej niz na aerobach. Aeroby dałabym jako dodatek.

Według mnie masz za duzo nabiału, mało pełnowartościowego białka, brak zdrowych tłuszczy.

Jaka jest kalorycznośc tej diety, i rozkład BTW?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
za duzo tu przetworzonych produktów: wszelki kupne musli, jogurty, soczki, wędliny...hmm... na redukcji wywal takie rzeczy. skup sie na pelnowartosciowym bialku: cyce z kuraka/indyka, ryby, jajka, owoce morza, moze byc na uzupelnienie WPI/WPC. twaróg jedz tylko na noc- w ciagu dnia sie nie nadaje. wywal owoce- zamiast tego jedz swieze warzywa, zdrowe tluszcze.
co do chleba to jesli masz 100% pewnosc ze jest faktycznie z pelnego ziarna- mozesz raz dziennie gdzies do upchnąć, ale jesli chodzi o wegle to skupiłabym sie jednak na kaszy gryczanej, ryzu basmati/brązowym, makaronie razowym

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kanapki lub coś innego zamiast ryżu?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium