SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny KOBIETA / 19 lat / 52 kg / 1300 kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
o jaa no to ładnie bo ja jem clenburexin chciałam żeby efekty były szybsze. ale cos słabo działa. tez tak mysle że jak zacznę dobrze jesc to przestanie mnie dreczyc waga ktora ciagle jest inna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
Spalacze są dla osób ,albo bardzo otyłych, albo osób które długo ćwiczą i nie mogą zgubić ostatnich wałeczków tłuszczyku. Poza tym teraz dostępne spalacze nie mają jakiś super składników- zielona herbata, kofeina, wyciąg z pieprzu...
Ja czułam coś tylko jak brałam stacka II z efedryną, właściwie to był porządny kop, ale i tak nie polecam ;)

I nie myśl ,że zdążysz wyrzeźbić się w 2 miesiące. Po 2 miesiącach będzie efekt, ale chyba nie aż tak oszałamiający jakiego się spodziewasz ;)

Pozdrawiam i życzę sukcesów ;)

ps. Morales dzięki za odpowiedź ;) Zrezygnuje z tego nieszczęsnego twarogu:)

Jeśli chcesz- znajdziesz sposób, jeśli nie- znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Spalacze to prosta droga do proszenia sie o krzywde, jak komus zdrowie niemile.

Dieta i treningiem mozna zejsc z tluszczem bardzo nisko, nic wiecej nie trzeba, a w pewnym momencie spalacz moze wrecz dzialac negatywnie na chudniecie ale to widoczne juz jest przy nizszych poziomach tluszczu.

Poldi jak juz trenujesz dluzej tym swoim treningiem to go zmien na ten prosty FBW wprowadzajacy do cwiczen zlozonych , zobaczysz od razu roznice w efektach, bo to co robisz jest czysto rozruchowe.

Trening A.
1. Przysiad z wolna sztanga nogi szerzej niz barki
2a. wyciskanie sztangielek (sztangi) na plaskiej
2b. przyciaganie drazka wyciagu dolnego do klatki uchwyt trojkatny
3a. prostowanie nog siedzac
3b. wznosy z opadu
4a. unoszenie kolan do klatki w zwisie 3x max
4b. brzuszki bokiem 3x 20 na strone

Trening B.
1. Martwy ciag
2a. Wyciskanie sztangielek na barki
2b. Sciaganie drazka wyciagu gornego do klatki, chwyt szeroki
3a. uginanie nog lezac
3b. wznosy lydek - bez obciazenie max ilosc powtorzen.
4a. brzuszki odwrotne
4b. plank - max czas jaki wytrzymasz.

Oba programy na zmiane, A,B,A,B...(w sumie po 8 treningow z kazdego programu)Oprocz zaznaczonych osobno cwiczen wykonuj w/g schematu:
trening 1,2 2 serie po 15 powtorzen 30sek przerwy
trening3,4 2 seie po 12 powtorzen 30sek przerwy
trening 5,6 3 serie po 10 powtorzen 60 sek przerwy
trening 7,8 3 serie po 8 powtorzen 60 sek przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
Po treningu powinno byc latwo przyswajalne bialko. Najpierw weglowodany proste miod/banany/biala bulka???/bialy ryz??? pozniej bialko i umiarkowana ilosc weglowodanow zlozonych??? Bialko w postaci szejka z serwatki/bialka z jajek/ryb/miesa kury i weglowodany czyli np. chleb razowy pelnoziarnisty lub ciemny ryz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
dzięki wam wszystkim za informacje,rozjasniło mi sie w głowie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko + węglowodany 50/50. Ja spożywam WPC+Carbo+kreatyna. To jest dla mnie optymalny posiłek zjadany pół godziny po siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 169
Kolezanka stosuje diete ... efekt ,zdecydowana poprawa sylwetki:)Dziekuje za rady i za ten dzial:)Teraz mam kolejna "ofiare"ktora potrzebuje diete na mase. Czyli poki co zmieniam dzial:)
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie. imprezowa enigma

Następny temat

Dietaa do poprawki (mile widziana pomoc)

WHEY premium