SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna do Oceny 140 kg s

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11831

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Waga

140

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

45

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

slaba

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5 razy silownia + aeroby

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zadne

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

super

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa i omega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
też mi się wydawało że 0,5 kg to dla kobitki 1,6m wzrostu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Dzieki bo wlasnie sie zastnawialem czy nie za szybko leci. Cwicze 6 razy w tygodniu. 4 razy FBW + 45 min aerobow na orbiterku a w srody i w niedziele 25 min orbiterk + 25 min biegania. I tak powoli sobie Bieganie wlaczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Różni trenerzy ,różne szkoły życia,(z wielkim szacunkiem do xzaar77 bo naczytałem się twoich dzienników i wielki szacunek za pracę którą włożyłeś w to wszystko) , ale ja startowałem z początkiem stycznia tego roku startowałem z wagą 138 kg , na dzień dzisiejszy mam 116 kg przy 3xfbw i po treningu siłowym aeroby. Ostatni zapytałem mojego mentora (trener z tego forum, jak mogę to z chęcią zareklamuję) czy mogę biegać to powiedział ,że za minus 20 kg mniej zacznę biegać, więc tak zrobię ,a co Ty uczynisz twoja wola, najważiejsze abyś słuchał bardziej doświadczonych bo po prostu szkoda czasu na domysły i czekanie na pożądne efekty. Niechće nikogo urazić i podważać kompetencji, ale co fachura to fachura . Pozdrawiam i wesołych świąt życzę Szymon.

Ps. pod okiem mojego trenera walcze nie tylko z nałogiem obżarstwa ,ale i jeszcze jeden nałóg jest i narazie , ani jeden ani drugi mnie nie ciągnie.

Powodzenia stary bo wiem co to znaczy te 140 kg :)

Zmieniony przez - szymonm21 w dniu 2015-04-06 00:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Rozumiem Szymon. Lecz ja będę biegal:). Wiem ze może kolana dostana trochę po dupie. Lecz cale zycie cwicze jakies sporty i zawsze wazylem ponad 120 nawet do 130 dochodząc. Zawsze biegałem na długie dystantse i waga mi nie przeszkadzala, a druga rzecz lubie biegac. Dzis przebieglem 47,5 min w tym 15 min po gorach i czuje się swietnie. Lecz Dzieki za wszystko i na pewno osiagne swój cel i wymarzona sylwetke!! Tobie tez powodzenia!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Biegaj. Nie boj sie wagi, 3 lata wstecz tez mowiono mi nie biegaj, jestes za ciezki, to nie dla Ciebie. Namowil mnie trener CF, co ciekawe wcale wiele nie biegajacy. Biegam do dzisiaj, w zdrowiu i swietnym samopoczuciu, o biegach ponizej 10km zartobliwie mowie ze szkoda wogole ubierac buty. Za 3 tygodnie moj kolejny maraton, potem rozpoczyna sie sezon triathlonowy. Z perspektywy czasu dostrzegam pewna prawidlowosc - nigdy biegania nie odradzaja, nawet ze wzgledu na duza wage - biegacze, sami biegajacy systematycznie. "malkontenci" - ale nie chce nadawac temu wydzwieku pejoratywnego - najczesciej wywodza sie z innych sportow, glownie silowych, stosujac szeroki wachlarz "argumentow" - od tego ze popsujesz kolana po taki, ze od biegania masa spada :) Prawda jest taka ze bieganie, powtarzam sie, jako najwyzsza forma ruchu jest trudne, meczace, boli - tak jak to samo mozna powiedziec o wielu sportach, gdy zaczynasz. I tak jak inne sporty ktore uprawiamy zwraca nam sie po czasie w postaci poprawy zdrowia, wytrzymalosci, pracy serca, podwyzszenia VO2max, satysfakcji z coraz bardziej odleglych barier w postaci dystansow, wolnosci i swobody trenowania tu i teraz, zawsze tam gdzie jestes, niezaleznie od warunkow i pogody.. Spedzilem wiele lat na silowni, nadal trenuje silowo, ale tez biegam, plywam, jezdze rowerem. Powracam do poprzedniego zdania - wszystkie sporty zwracaja sie nam w wielu korzysciach, ALE - stopa zwrotu z biegania jest zdecydowanie najwyzsza :) Oczywiscie, trzeba bieganie pokochac. Nie polubic, to za malo, bieganie to wiele godzin spedzanych z samym soba, sam na sam. Trzeba lubic siebie, rozumiec, nie nudzic sie z soba. Gdy mnie pytaja, czy sie nie nudze biegnac 2, 3, 4 godziny odpowiadam - przyjemnie jest poprzebywac kilka godzin sam na sam z kims inteligentnym :) Jesli sie nie kocha biegac, nie warto sie zmuszac, lepiej poszukac lepiej odpowiadajacej nam formy ruchu.

Wybor nalezy do Was, tak czy siak, trzymam kciuki i wytrwalosci zycze, to nie jest wcale trudne, a sukces nie jest mrzonka, poradzicie sobie :)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Dzieki Xzaar:). Dobra chlopaki nie ma co gadac. Nastepna fotke wrzuce jak osiagne 120 kg wiec jeszcze 4,5 kg. 3ymajta sie !:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Wlasnie osiagnelem 120 kg!:). Jeszcze duzo pracy ale trzeba sie cieszyc z malych zwyciestw!!.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
rób zdjęcia w innych gaciach , bo w tych wygladasz jak bocian , a tak poza tym to ciśnij dalej i dalej trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Bez komentarza.


Zmieniony przez - kamilg1991 w dniu 2015-04-26 08:40:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
jakieś gratisy od treca dostałeś ? :P a u Ciebie szymonm21 jaki wynik ? u mnie 107,3 są już widoki na dwucyfrową liczbę , pierwszy ra zod 10 lat hehe

Zmieniony przez - stefano00 w dniu 2015-04-26 16:03:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna do Oceny 140 kg

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety

WHEY premium