SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna do Oceny 140 kg s

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11827

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Waga

140

Wzrost

188

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

45

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

slaba

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5 razy silownia + aeroby

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zadne

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

super

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa i omega
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Koniu151
miał, odpadł, wrócił, prawie wszyscy odpadający w styczniu wracają...

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-30 15:16:51


nie tylko w styczniiu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Koniu mogl bys to ocenic bo zrobilem male zmiany.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ten olej z pestek wywal. Generalnie monotonia w tym straszliwa, zmiana jabłka na banana i fasolki na pomidora tego nie ratuje. Generalnie warzyw to tak z 3x tyle by się przydało. Coś innego masz w planach? Jakieś tłuste ryby i mięso? Coś za twaróg czy nic?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
No czasmi omlet tez na wieczor. Ryb nie moge jesc bo doslownie nie wchodza mi i nigdy nie wchodzily wiec dlatego biore omege i czasmi tran wypije. Patrzylem na kuchnie sfd ale kurde nooo nie mam pomyslow. Kurczaki przygotowuje na rozne sposoby to w pomidorach to z curry itp

Zmieniony przez - kamilg1991 w dniu 2015-02-01 14:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
omega w kapsułach to omega...nie cała ryba, a ryba to nie tylko omega. Generalnie jadłospis pod względem BTW poprawny, lecieć zapewne będzie leciało, jednak osobiście bym takiego nie zalecił .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
A mogl bys mi powiedziec jaki bys zalecil ? Co mam zmienic jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tak jak pisałem - urozmaicić i nie dodając inną przyprawę do kurczaka, a mieszając z produktami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Dobra narazie pojda z taka dieta bo nie mam innych pomyslow. Z czasem bede kombinowal. Dzieki za wszystko. Za Miesiac wrzuce zdjecie. Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Czekam z niecierpliwością na to zdjęcie za miesiąc ,bardzo jestem ciekaw efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 470
Dobrze Szymonie:) wrzuce napewno:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna do Oceny 140 kg

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety

WHEY premium