SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna (OCENA + POMOC)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
. sory wkleilo mi podwojnie

Zmieniony przez - 6roove w dniu 2006-05-16 19:08:00

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
hm, tu się nie zgodze bo nt. treningu jako taką wiedze posiadam, i chodzi mi szczególnie o to, że po treningu siłowym w mięśniach nie ma dużo glikogenu, dzięki czemu można szybciej dojść do stanu "spalania tłuszczu".

Co do burnera, zależy mi na nim, wsumie zawsze jest to dodatkowa motywacja do treningu, co do wskazówek do diety to dzięki, odwdzięczam się Sogiem.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
hm, tu się nie zgodze bo nt. treningu jako taką wiedze posiadam, i chodzi mi szczególnie o to, że po treningu siłowym w mięśniach nie ma dużo glikogenu, dzięki czemu można szybciej dojść do stanu "spalania tłuszczu".

Tak jest, ale i miesni

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
trudno

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jezeli konieczne jest to lykaj tse,raczej Ci nie zaszkodzi. Miedzy silowym i aero wrzuc carbo

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
sog, d.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Co z proporcją kwasów tłuszczowych? nasycone kwasy tłuszczowe minimum 25% zapotrzebowania na tłuszcze. NNKT też w odpowiedniej ilości i proporcji, przeczytaj te arty i dopracuj to:
https://www.sfd.pl/temat250561/
https://www.sfd.pl/temat237023/

z taką małą uwagą - jednonienasycone mogą być w granicy 30-50% zapotrzebowania na tłuszcz, jeśli masz powyżej 30% tłuszczu w diecie. Moim zdaniem tłuszcze powinny stanowić minimum 25% zapotrzebowania kalorycznego, szczególnie dla Ciebie

Nie podałeś swoich wymiarów - może na etapie ustalania kaloryczności, ilości makroskładników jest błąd, ale w takiej sytuacji nikt tego nie poprawi. Posiłek po treningu powinien składać się standardowo z łatwo przyswajalnych węglowodanów i białek. Bez % tkanki tłuszczowej nie można powiedzieć, czy musisz bardzo wystrzegać się niektórych produktów, czy nie jest to istotne.

Szynkę zamień na gotowane mięso, dodaj orzechy, owoce, więcej warzyw. Całe jajka to wartościowy składnik diety, którego lepiej całkowicie nie eliminować. Dobrym źródłem tłuszczy nasyconych uzupełniającym proporcję będzie ser podpuszczkowy - wzbogacisz dietę dodatkowo o wapń.

Trening w zakresie powtórzeń 12-15 nie jest ok., chyba, że robisz trening dla początkujących.

Jeśli masz 16 lat to nie nastawiaj się na ostrą wycinkę, w tym wieku to nie najlepszy pomysł! Utrzymaj aktywność, zdrowo się odżywiaj, a TSE nie jest Ci potrzebene.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
wymiary:
~180 cm wzrostu
~77-78kg
36-37 w łapie
82 w pasie
55 w udzie

procent bf obliczyłem na 15%, mój cel to 10-8%.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Ellis dobra rozumiem już, dodam ryby oliwe żeby był ten stosunek tłuszczy 1:1:1 - dzięki za pomoc jednak dalej zostało pytanie o trening .

Soga już dałem.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Oliwe najlepiej abyś dodał na posiłek nocny czyli wysopkobiałkowy(bo taki musi być) tłuszcze spowalniają proces wchłaniania białka. I przy diecie na redukcji polecam Ci diete ketagoniczną, ale jak wolisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

By zyskać masę mięśniową nie trzeba się objadać

Następny temat

dietka do oceny

WHEY premium