SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna Low Carb do oceny,poprawek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Waga

84

Wzrost

184

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

nauka do matury, treningi w godzinach popołudniowych, spać chodze o 22 wstaje o 6 lub spac o 12 wstaje o 8

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trening siłowy 4x w tyg, siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

przerywane diety na mase i redukcje, sylwetka poprawiła się porównując ją do stanu wyjsciowego

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak

Stosowana lub planowana suplementacja

omega, wit d i c, odzywka bialkowa w diecie, bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
4 razy w tyg trening siłowy, 3xareoby po 20min, potem bede zwiekszał czas, witamina c, d, omega i aminokwasytez bede brał, chce zejść z 84kg do ponizej 80, myśle ze 79 lub 80 bedzoe ok, chce zrobic rzezbe, trening mniedzy 2 a 3 posiłkiem, jestem endomorfikiem, staż na siłowni niecały rok, załanczam zrzut z potreningu



Zmieniony przez - Bartolomeos w dniu 2015-04-01 20:24:24




Zmieniony przez - Bartolomeos w dniu 2015-04-01 20:25:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Który posiłek po treningu? Przy tak małej ilości węgli lokuj wszystkie raczej w tym posiłku. Jaki plan na urozmaicenie tego?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
150g węgli w jednym posiłku? a co z energią z rana? o urozmaicenie się nie martwie, mam teraz 3-4 alternatywy posiłków zachowując makro, tylko nie wiem czy dobrez rozłozyłem makro na cały dzień, i czy proporcje wegli bialek i tluszczy sa ok. bezposrednio po treningu posilek nr3 a tak z 40 minut pozniej jak dotre do domu nr 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
to że na śniadanie muszą być węgle żeby byla moc na cały dzień to taki troche mit .. także tym sie nie przejmuj i ładuj wszystkie węgle po treningu

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-04-02 08:34:04

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
a co mi z biologicznego punktu widzenia da to że węgle całosc wezmę po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Ja bym zostawił te 50g ryżu przed treningiem. Wyrzuć chleb z rana(chleb jest i tak do wywalenia) a w zamian w potreningowym daj 100g ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
czyli przeniesc wegle z rana do posilku po treningu a to przed treningiem zostawic tak? a z rana bez wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Dokładnie tak. Teoretycznie mógłbyś dać też z rana te ww., czyli byłoby ww. tylko z rana i po treningu ale chodzi też o to, że zastępujesz słaby chleb, dużo lepszym ryżem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
czyli tak zostawic i bedzie ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 63
no i moj posilek nr 6 czyli odzywka bialkowa, kiedy ja wziazc? tak jak mam napisane jako ostatnie? czy moze z rana czy cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Zostaw jak jest, na noc. Jeżeli ta odżywka to izolat czy wpc to przeżuć do niej trochę tłuszczu żeby się dłużej wchłaniało. Np. oliwe z oliwek z posiłku nr.5 dolej do odżywki. Chyba, że to kazeina która się długo wchłania to nie trzeba. Aha nie bazuj tylko na oliwie, zamieniaj ją z olejem lnianym lub np. orzechami włoskimi(w takiej ilości żeby było tyle samo tłuszczu).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z wagą i brak rezultatów

Następny temat

Chodzenie spać na głodnego + kolacja

WHEY premium