SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Redukcyjna Do Poprawki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
Witam Waga 95kg. 21 lat



Moje Pytanie:
-Nie za dużo węgli ?



Zmieniony przez - Tabaluga19 w dniu 2012-03-18 01:29:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
a jeszcze mam takie pytanie. Trening kończę zazwyczaj wieczorem, po treningu siłowym robię aeroby, czy po całym treningu wypić węgle ? czy tylko białko i aminokwasy a węgle dostarczyć w posiłku po treningowym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 228 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6324
Mysle ze za duzo, poza tym z tych proporcji B/T/W co podales wychodzi prawie 3000kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
wyrzuć te węgle na wieczór, w redukcji z każdym posiłkiem zmniejszasz ilość węgli..ale ryż o 20 nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ostatni posiłek 24 - pierwszy o 7 .Ile śpisz dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
Wyrzucić ryż, nawet jeśli jest to posiłek po treningowy ? A śpię koło 6-7H i w zupełności mi wystarcza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
edit.

Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2012-03-18 15:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6895
Jeżeli to ma być potreningowy to stamtąd nie usuwaj węgli, bo to tak na prawdę to jedyna pora kiedy są potrzebne i organizm jest w stanie przyswoić ich więcej z pokarmu.
A i myślę, że te carbo jest ci nie potrzebne. Odrazu po treningu pij WPC, a ok. 20-30 min potem zjedz normalny posiłek z węglowodanami.



Zmieniony przez - Rageman w dniu 2012-03-18 15:54:39

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, LECZ BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
to teraz powiedzcie z którego posiłku mam przyciąć węgli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6895
Usuń rodzynki z pierwszego. W drugim zamiast nusli z jogurtem dałbym część jajek z III. Jogurt z ostatniego też zbędny. Reszta ok jeśli chodzi o ww, aczkolwiek można też odjąć ryż z przedtreningowego i przenieść go do potreningowego, w związku z tym co pisałem post wcześniej.

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, LECZ BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12166
Mądrze piszesz: ) Tylko w tym ostatnim posiłku nie dam rady zjeść samego twarogu, z jogurtem lepiej wchodzi. Chyba że jakoś lepiej to można zrobić ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6895
Jeśli nie możesz zjeść twarogu samego to możesz zostawić trochę jogurtu. Od czasu do czasu możesz zjeść np. mięso lub tłustą rybę chociażby (Omega-3) w tym posiłku.

Zmieniony przez - Rageman w dniu 2012-03-18 22:22:21

ZDROWIE NIE JEST WSZYSTKIM, LECZ BEZ ZDROWIA WSZYSTKO JEST NICZYM.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam zwiększyć masę..?

Następny temat

Ile wydajecie kasy na swoja diete ?

WHEY premium