SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Michaela Phelpsa - 12 000 kcal !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6933
Ok thx Ellis wydaje mi się że przykład przytoczony przez ciebie zamyka sprawę bo zostało to jakoś obliczone, a ja nie ufając wcale amerykańskim dziennikarzom, ichniejszym naukowca ufam bo wiem że mają możliwości do wszelakich badań. No ale skoro te kobitki robił 5500 to jestem w stanie założyć u Phelpsa 7000.

Btw ja też ważę 65kg a nie wcinam 5500kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
a uprawiasz zawodowo sport?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
zapomniał tylko dodać, ze wpieprza tyle samo duzo- ale towaru

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
pozwole sobie zauwazyc ze prawdziwy trening plywacki naprawde wypala z organizmu wszystko do zera. tak sie sklada ze bylem kiedys plywakiem i wiem co mowie. 5 godzin treningu phelpsa to jest giganytyczny czasowo trening. ale nie to jest najwazniejsze-nie czas tylko ile on przeplywa w tym czasie. to ma najwiesze znaczenie. phelps jak by na to nie patrzyc ( no jest mega uniwersalny ale... ) jest sprinterem. trenng sprintera sklada sie w duzej czesci z interwalow. jak sobie przypomne moje treningi ( 2 godz. ) z interwalami to pot mnie oblewa:) jestem pewien ze plywak na tak kosmicznym poziomie i z tak gigantycznym objetosciowo treningiem ( patrz kilometry ) ( o intensywnosci nie wspomne ) ma prawo ladowac takie ilosci kalorii. jedyne czego nie przezyje to jak on to wszystko zjada... a co do wynikow goscia to w plywaniu kolosalne znaczenie ma kilka rzezcy takich jak:wielkosc dloni i stop, wzrost, dlugosc ramion, dlugosc tulowia,dlugosc nog. tak sie sklada ze amerykanim urodzil sie wklasnie po to zeby plywac. gigantyczny rozmiar stopy i ogromne dlonie, w dodtaku ten wzrost i proporcje sylwetki... on nie musi koksowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nygol popieram, zawsze wszystko jest tłumaczone koksem, ja wierzę, że gość urodził się do pływania + pełne poświęcenie w trening , w tym przypadku wystarcza by być najlepszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
w kulturystyce koks pomaga znacznie więcej niż w pływaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
stosowanie przynajmniej tych najpopularniejszych wspomagaczy jest w plywaniu bezcelowe-po prostu. sila nie jest tu wyznacznikiem predkosci z jaka sie plynie. sklada sie na to kilka czynnikow o ktorych juz napisalem. ( o technice celowo nie wspominam bo nie ma klasowego plywaka o zlej technice, poza tym technika delikatnie sie rozni w zaleznoisci od warunkow fizycznych plywaka ). co nie zmienia faktu ze wszyscy p[lywacy nie wiadomo czemu choruja na astme:) kto jest zainteresowany to szybko dojdzie dla czego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
nawet niech zjada te 12tyś kcal
mnie ciekawi ile on razy dziennie lata do kibla przy akiej objętości posiłków
ktoś napisał że ponoc jego trening wygląda tak że przepływa ileś tam i wychodzi, żyga do wiadra i wraca-nic dziwnego, chodze do szkoły sportowej i mam w klasie pływaków którzy mówią że często w okresie ostrych treningów wychodzą z basenu żeby zwymiotować i znowu wbijają do wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy myślą, że Phelps to wszystko zrobił na ryżu i kurczaczku. Piłkarze ze słabej polskiej ligi i to niższych klas rozrywkowych (III, IV liga) masową biorą sterydy, a co dopiero koleś, który podejmuje się takiego wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zajmowałeś sie pływaniem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

"dieta" na mase

Następny temat

co zrobic aby miec "kopa"

WHEY premium