SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Low-carb do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Witam.
Od 2 tygodni biegam interwałowo po 60-80 minut dziennie i niestety nie widzę efektów, a raczej waga się buja między dwoma numerkami.
Postanowiłem więc dorzucić do tego dietę aby polepszyć ten proces.

Moja typowa dieta na redukcje wygląda tak, nie wiem tylko czy nie ma tam za dużo węgla.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Sorry za postowanie odrazu, tak myślałem, wyszło mi za dużo węglowodanów i za mało tłuszczu oraz białka.
Przydałyby się jakieś zamienniki.

Zapomniałem też o akiecie:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 109
Wzrost : 183
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca przy komputerze
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5-6 razy w tygodniu bieg interwałowy po 40-80min
Odżywianie : rzadko
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia aerobowe na początek, siłowe bez sprzętu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak



Zmieniony przez - TenTypNeth w dniu 2015-06-15 16:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
a siłowo coś robisz, czy tylko te marszobiegi? 5-6x, tak długo nie koniecznie będzie najlepszym rozwiązaniem dla sylwetki. W zasadzie na tym etapie często wystarczy sama dieta i trening siłowy, aeroby są zbędne. Jadłospis wygląda tak sobie, no LC to to nie jest.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Poprosiłem też kolegę o pomoc, poradziłbyś mi Koniu jakieś zamienniki żeby podwyższyć białko/tłuszcze i zredukować węgle?

A jeśli ćwiczenia siłowe to jakie?
Nie mam sprzętu, nie mam wyćwiczonych przedramion czy bicepsów więc szukałem czegoś na nogi


Zmieniony przez - TenTypNeth w dniu 2015-06-15 18:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
a dostęp do siłowni masz? Ze sprzętu wystarczą regulowane sztangielki by sklecić coś przyzwoitego - dział trening w domowych warunkach i dział trening dla początkujących - tam poczytaj.

Więcej białka, czy też na tym poziomie co teraz będzie Ci potrzebne gdy zaczniesz trenować siłowo, przy samych biegach mogłoby go być nawet mniej, co nie zmienia też faktu, że mniej węgli być nie musi, to że 200g to nie jest typowe LC, nie oznacza to, że na takiej ilości spadać nie będzie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
Koniu151
a dostęp do siłowni masz? Ze sprzętu wystarczą regulowane sztangielki by sklecić coś przyzwoitego - dział trening w domowych warunkach i dział trening dla początkujących - tam poczytaj.

Więcej białka, czy też na tym poziomie co teraz będzie Ci potrzebne gdy zaczniesz trenować siłowo, przy samych biegach mogłoby go być nawet mniej, co nie zmienia też faktu, że mniej węgli być nie musi, to że 200g to nie jest typowe LC, nie oznacza to, że na takiej ilości spadać nie będzie.


Rozumiem.
A byłby sens robić treningi siłowe i treningi aerobowe, czy lepiej nie obciążać tak organizmu?

Mógłbym w sumie skleić nową diete, wyrównać trochę poziom białka i dorzucić banana żeby poziom węgla był taki sam.
W takim wypadku założyć nowy temat czy postować tutaj? Bo edytować głównego nie moge.


Zmieniony przez - TenTypNeth w dniu 2015-06-16 01:13:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na 100 PROCENT Pierwsza redukcja!

Następny temat

Dieta na masę - ektomorfik 70kg

WHEY premium