SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Dukana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
witam wiem ,że ludzie w tym dziale mają dużą wiedze na temat dietetyki ostatnio zaciekawiła mnie dieta dukana (proteinowa) szukałem w google na temat tej diety ale tam strasznie jest ogólnie napisane i mało :/ jeżli ma ktoś zapisany artykuł na kompie na temat tej diety poprosił bym bardzo o linka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
jesli chodzi o energie do cwiczen .. .pierwsze 2 tygodnie bytlem bez ladowania.
Dostarczanie wegli nie maja nic wspolnego z energia - kto ma w sobie chocby ostatnie fat ten ma w sobie energie - bo fat to energia. 2 tygodnie bez wegli nie wplynelo na energie u mnie. A po ladowaniu to tez po 2 dniach tras po 40 km juz dawno nie ma po tych dostarczonych weglach sladu. Do przedwczoraj mialem tylko jedno ldowanie w ciagu tych 3-4 tygodni.
Choc moze ten dzien doladowania wplywa dobrze na regeneracje miesnia.

Absolutnie z mojego doswiadczenia nie ma potrzeby robienia wegli dookolatreningowych przed aerobami - przynajmniej jesli chodzi o energie potrzebana do cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 201 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698
z tego co wiem głowne hasło tej diety to "jedz ile chcesz, co chcesz byle by białko"
znam sporo osób skuszonych ta dietą i efekt jest jeden- pierwsze 7 dni chudnięcia, ale póxniej 30 dni jedzenia słodyczy i innych smieci:) lepiej chyba zainwestowac w normalna zdrowa dietę i trening niż wierzyc w jakies obiecanki profesorków którzy dostali za to pieniądze. oczywiście mozna sprobować ale ja radze kupic kurczaka, brokuły, oliwę i iśc pobiegac;p

Don't be Pussy!
you can win. you can die. but you can't back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zależy ci na diecie opartej na małej ilości węgli to ułoż sobie CKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
mi chodzi o dukana jeżeli ktoś posiada na kompie dobre artykuły prosił bym bardzo dać linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Jestem na diecie Dukana.
schudłam 15 kg... nie jest tak łatwo, ze 7 dni protein a później same słodycze :)
W internecie mozesz spotkac malo informacji...ale najwazniejsze..czyli to co mozna jest i tylko to jest :)
jestem zadowolona z tej diety :) powodzenia szukam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 305
Siliana27
i jak ta dieta? dobra jest? same białkowe produkty wcinałaś czy jak ? ;p

piszcie na gg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
tak, wsuwam same białka :)
Serek wiejski wychodzi mi juz bokiem :)
Ale ogólnie jest fajnie :) Nie czuje sie nigdy głodna i trzba koniecznie pilnowac aby pic duzo, duzo wody :)

P.S. masz dobry czas bo po świetach :)
Ja na święta przerwałam i cięzko mi było wrócic ale sie udało :)
Powodzenia życze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
Pogadamy za kilka tygodni/miesięcy czy Wam tak dobrze ta dieta zrobiła

Powodzenia i czekam na rezultaty (utrwalone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
No tak się nie bawimy...
Skoro masz jakieś wątpliwości to je napisz a nie...bawisz sie w zagadki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
Z mojego doświadczenia (pół życia zabawy z dietami) i obserwowania innych i czytania na forum wynika, że najlepszą dietą jest dieta zbilansowana i nie sądzę by cokolwiek zmieniło moje zdanie (uwzględniam też, że każdy musi pod siebie ją rozpisać)

Jedyna dieta na której pale FAT, czuje się świetnie i nie chodzę głodny
Jedyna, która cały czas dostarcza potrzebne składniki do normalnego funkcjonowania organizmu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny.

Następny temat

Dieta na mase do ocenki

WHEY premium