SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta CKD do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Zapotrzebowanie na kalorie: 2000 ,mało aktywny = 1.0
Zapotrzebowanie na białko : 165g
Zapotrzebowanie na tłuszcze : 153g
Zapotrzebowanie na węglowodany: 30g

Sniadanie:
2 jaja smarzone 10 g masła + 100 g kiełbasy podwawelskiej
koktajl ze 100g twarogu 1 banana i 100 ml mleka

Sniadanie 2:
Jogurt 150g jabłko

Sniadanie 3:
tunczyk 150g kukurydza 25g ogórek kiszony 25g 5g oliwy z oliwek

Obiad:
Pierś z kurczaka 100g ser zółty 100g

Kolacja:
Tunczyk 150 g 5g oliwy z oliwek 5g tranu

Jak myslicie? Długo szperałem i myślałem i obliczałem i chciałbym sie dowiedzieć czy czegos sie nauczyłem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
aktywność 1,0?

twaróg na śniadanie - nie ma idei
to kazeina, idealna na posiłek przed snem

jogurt to nie posiłek
mają być konkretne pełnowartościowe posiłki
białkowo - tłuszczowe

piechu2008, ckd to zabawa dla zaawansowanych
odpuść
zainteresuj się zbilansowaną
https://www.sfd.pl/Zbilansowana_dieta_redukcyjna-t231127.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
Volcanodon nie wciskaj mu zbilansowanej skoro chce ckd, kazdy uczy sie na bledach, jak sie sparzy to zrozumie ze to jeszcze nie ten etap. Bez obrazy.

piechu2008 linka do wskazowek jak szmac na ckd
https://www.sfd.pl/DIETA_CKD_Kilka_praktycznych_porad-t219942.html

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
czy ja mu coś wciskam?
równie dobrze mogę to samo powiedzieć do Ciebie - 'nie wciskaj mu CKD'
po kiego grzyba ma się parzyć?

ckd to dieta dla obytych i zaawansowanych to oczywiste
po co więc zabierać się za coś co nie jest dla niego?
dlatego nie polecam, jeszcze sobie krzywdę zrobi [btw nawet pamiętam taki przypadek na forum]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/CKD_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html

bardzo słabo
zajrzyj też do tabeli kalorycznych, bo chyba nie zdajesz sobie sprawy czym jest banan i kukurydza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5101
Komus cisnienie skoczylo Luzik!
Zle to ujalem "wciskac". Jezeli sie sparzy, to sam pojdzie po rozum do glowy. Jesli sie uparl, to i tak go niezniechecisz. I oczywiscie przyznaje Ci racje, ze CKD jest dla zaawansowanych .Wspomniales ze ktos zrobil sobie krzywde, Mozesz podac linka do tego tematu??

I teraz
piechu2008 szukaj, czytaj, a na koniec pytaj!!! Sadzac po przeczytanych postach, za wiele sie nie wysliles.
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=ckd <-----!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Musze was zawieśc bo czutałem bardzo duzo na ten temat ;] i wiem co to jest banan i kukurydza wiec nie pieprz mi ze nie wiem ile zawierają wegli i innych rzeczy ;] A to wyjaśnijcie mi czemu nie ckd dla początkujących?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ellis pisał gdzieś, że ckd może być niebezpieczne dla zdrowia
to nie jest taka prosta sprawa, musisz wprowadzić organizm w stan ketozy, trzymać się diety bardzo restrykcyjnie
ponadto ckd to nie tylko dieta, ale i odpowiedni trening!
a zgaduje, że kolega nie ma stażu treningowego skoro jego współczynnik aktywności to 1.0

nie ma sensu brać się za ckd, gdyż zbilansowana podziała równie dobrze

pechu2008 dużo czytałeś, ale co z tego skoro rozpisałeś kiepską dietę? ilość przeczytanego tekstu jak widać nie jest wyznacznikiem wiedzy i poziomu zaawansowania

mówisz, że wiesz co to banan i kukurydza? a wiesz, że 1 banan to już jest około 33 ww? a przecież masz w diecie jeszcze inne produkty bogate w ww

Stefano616, nie znajdę teraz linka, ale w głowie świta mi jakiś temat gdzie koleś chyba zasłabł na siłce czy coś takiego, nie zrobił poprawnie ładowania i dieta bodajże też najlepsza nie była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
WIem zdaje sobie sprawe z tego ale w reszcie sa małe ilości ww jak licyzłem to wyszło gdzies koło 45g a powinienem miec 30g ale ten banan to oczywiscie nie codzienie... Ale dziekuje za zrozumienie i spokojne przedstawienie sprawy. Poczytam o diecie redukcyjnej i postaram się zrozumieć I ułozyc tą nowa dietke skoro uważacie ze ona bedzie lepsza. Wy sie lepiej znacie wiec dziekuje za odpowiedz. Gdybym potrzebował rady to mógłbym pytac? na pw lub cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
no pytaj, pytaj
jesteśmy tu by się uczyć i pomagać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
To takie szybkie pytanie: Jak ułoże dietke redukcyjna to wkleić ją tutaj czy zakłądać nowy temat o innej nazwie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino a siłownia

Następny temat

Moja dieta redukcyjna do sprawdzenia, poprawek, / pomocy!

WHEY premium