SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta CKD - do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14920
kieszko89 dzięki za odp.

Szkoda że nie sezon na truskawki.

A do tego kakaa jakbym dodał słodziku??

Bo inaczej ciężko będzie przechodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jeśli masz zamiar pić je z mlekiem podgrzanym to nie będzie chyba takiej potrzeby ja kawę z 2 miarek robię i słodzika/cukru nie używam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14920
Kozak
Ja z zimnym próbowałem i niestety nie dało rady wypić bez obrzydzenia.

Ja tam wolę płatki owsiane na wodzie czy tune w wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Stachu, kwestia przyzwyczajenia na początku 2x słabsza kawa wykręcała mi morde jak cytryna.

Odnośnie mleka

https://www.sfd.pl/mleko_po_treningu-t412674.html

Wypowiedź Skalara na dole pierwszej strony.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14920
Witam ponownie.
Mam pewien problem a mianowicie:
2 tygodnie zgodnie z dietą wchodziłem w stan ketozy
później zrobiłem ładowania i otóż
w niedzielę po śniadaniu zaczął mnie boleć brzuch(objawy: to niby uczucie głodu ale takie jakby mnie skręcało, nawet jak zjadłem posiłek)
W poniedziałek to samo i dzisiaj też.
Dodam że trwało tak z 2-3h a później wszystko było ok w tych dniach.

I co to może być??
Podejrzewam że mój żołądek domagał się węglowodanów.
Wytrzymać wytrzymam ale w niektórych momentach czułem się naprawdę okropnie z tym "bólem"

Może ktoś miał takie coś na CKD??
Będę wdzięczny za każdą odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
raczej to nie ma związku z ketozą, a żołądek nie domaga się ww, prędzej mięśnie czy mózg

może wprowadziłeś do diety jakiś nowy produkt na który tak reagujesz?
może złapałeś jakieś choróbsko?
brak ww raczej problemem nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14920
Na razie przerwałem dietę.
Zobaczę jutro jak się będę czuł.

Nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nigdy czegoś takiego nie miałem na CKD, ACZKOLWIEK zaleciłbym Ci badanie na obecność bakterii helicobacter pyloris, gdyż w podobny sposób się to objawia (czujesz się tak jakby głodny, nawet po sporym posiłku). Badanie można wykonać z krwii, kału, bądź drogą gastralną (gastroskopia). To ostatnie jest mało przyjemne, acz czasem konieczne. Oczywiście nie wymądrzam się w tym momencie i nie twierdzę, że przyczyna leży tutaj. Po prostu sam miałem ten problem i objawy pokrywają się.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14920
Od 2 dni jem że tak powiem "normalnie"
I nie czuję się tak jak wtedy.

Za jakiś czas pojadę na masę ale na low carb i zobaczę czy coś będzie się działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 602
Hej,
U mnie tez nic takiego nie wystapilo gdy bylem na CKD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spobosy przyrzadzania ryby - piszcie jak wy to robicie bo szukam rozwiazania

Następny temat

tabata na treningu

WHEY premium