SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 59 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2026
Siema, chciałbym się spytać co mogę zmienić w tej diecie żeby zmniejszyć ilość dostarczanych kalorii gdyż jestem na redukcji (od 2 miesięcy) i waga stanęła na 81kg, na początku było 90kg. Wzrost około 180cm

Ryż biały jem naprzemiennie z makaronem/ryżem brązowym a pierś z mięsem schabowym. W 2 3 i 4 posiłku są jeszcze warzywa których tam nie napisałem. 2 i 3 posiłek zjadam w szkole, trening robię około godziny 15 a po nim wypijam odżywkę białkową i zjadam posiłek 4. Na początku tego ryżu w ciągu dnia było 300g, lecz ucinałem go po trochu i aktualnie jest 220/230, teraz już nie chce tego robić, gdyż już mam nieraz tak że jestem czasami głodny między posiłkami. Ćwiczę 6x siłowo w tyg a po treningu siłowym 20min aerobów. Ćwiczę od niecałego roku








Zmieniony przez - patrykstefan1 w dniu 2015-09-27 12:36:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Pierwszy posiłek okej. 2,3,4 Nie masz tutaj tłuszczy prawdopodobnie to może być przyczyną "głodu". Tłuszcze spowolnią wchłanianie pokarmu i będziesz syty na dłużej. Zamiast białego ryżu dałbym brązowy, kaszę jaglaną,gryczaną albo ziemniaki. Wyjdzie Ci większa objętość=najesz się. W 5 posiłku słonecznik i pestki dyni zamień na inne tłuszcze, te mają niekorzystne proporcje o6. Zamień na: orzechy włoskie,nerkowce,migdały,smalec,tłuste mięso,masło klarowane,awokado,oliwę,lniany itp

No i tak myślę że poleciałeś na głęboką wodę prawdopodobnie, skoro teraz głodny chodzisz i kaloryka nie jest wysoka. Pamiętaj, jeżeli waga stoi i nie notujesz progresu wtedy obcinasz kalorie albo dodajesz aktywności fizycznej. Nie obie rzeczy na raz i na sam początek to błąd. W dodatku masz 6x/ew ćwiczenia siłowe, a raczej jesteś początkujący/średniozaawansowany. Moim zdaniem za dużo, przy za małej kaloryczności.


Zmieniony przez - MilkyLayne w dniu 2015-09-27 16:11:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 59 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2026
A w jakiej postaci dodać te tłuszcze w 2 3 4 posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 



Pozdrawiam//
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Tłuszcze:
Olej kokosowy,wiórki kokosowe,olej lniany,awokado,masło orzechowe,,,masło klarowane,olej mct,migdały,nerkowce,orzechy włoskie, macadamia ,jajka,tłuste ryby:makrela,łosoś, Tłuste mięso: golonka,boczek itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje tkanki tluszczowej

Następny temat

Dieta do oceny :)

WHEY premium