SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta: redukowac czy budowac mase????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
Czesc
42lata
obecnie 92kilo (bylo okolo 107 w marcu)
186cm wzrostu
ogolne grubokoscity, w przeszlosci bez sportu, naturalnie typ "misiowaty chlop"
Silka na powaznie od okolo pazdz do marca (sila w gore, waga tez do 107)

Obecnie jestem po 2 miesiacach drastyczniej redukcji (-15 kilo, codzienna orka po 30-90min cardio + silka na malych ciezarach), cukry prawie do zera wyciete /pwiedzmy taka odmiana CKD z tym ze tez ze zrudowanymi tluszczami/, deficyt kaloryczny po -2000kal/dzien) - brzuch nabral pomalu zarysu "jak z prospektu" (mysle, ze -5 kilo i bylby moze kaloryfer)
Minus: poleciala sila i wizualnie klata i bicepsy obwod(-2cm)... efekt uboczny:
- od ciaglego przepocenia jakiegos grzyba czu odparzen dostalem czy cos (smaruje czyms tam)
- mam za duzo skory na brzuchu
- kondycha w gore: moge przebiec 10km co nawet jak mialem 20lat bylo poza zakresem moich mozliwosci
- bez problemu w sklepie mog znalezc spodnie na mnie (wczesniej tylko "kupic za duze i skracac nogawki")

Nie ma co ukrywac, jestem zmeczony taka redukcja

Dieta glownie opierala sie o bialko z roznych zrodel (>50% z miecha) w okolicy 180-200g/dzien, troche tluszczu ze zdrowych zrodel, salata z olejem lnianym, pom, ogorki, czasem np. troche sera zoltego

Opcje:
- moge redukowac w tym NA CALEGO stylu co bedie skutkowac dalsza degradacja sily ale osiagne pewnie wage z okolo 87kilo
- moge przejsc na "diete zdrowa" jak z gazetki "Pani domu" i jesc "zdrowe rzeczy" z ostatnim posilkiem o 19 a rano z owsianka, ciemne pieczywo z plasterkiem sera, szynki i pomidorkiem, saltka z kurczakiem + maly deficyt kaloryczny/np -500kal/ itp - Zwiekszyc cwiczenia silowe kosztem cardio (powiedzmy 50/50)
- moge dorzucic cukrow i przejsc do cos ala low-carb /deficyt np -500/ + silowe/cardio 50/50
- moge olac redukcje jesc z delikatnym bilansem na plus, cwiczenia silowe i cardio (powiedzmy 70/30) by do tematu redukcji wrocic za jakis czas (na starcie redukuje sie zawsze latwiej i szybciej)

11.2014 (wciagniety brzuch)


dzis (napiety brzuch)


Cel: wygladac dobrze i to w jak nakrotszym czasei:)

Pozdrawiam,
Andrzej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zdecydowanie redukcja, zwłaszcza że wiek już nie młodzieńczy, myślę że ok 3 miesięcy i będzie można na jesień ruszać z masą.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
zieki za odp,
ile kilo (teraz 92) bys widzial do zrzutu?
czy przyjalbys hard-strategie jak to robilem do tej pory zeby zrzucac w tempie ok 1.5 kilo/tydzien (ze spalaczami fut burner mega hiper turbo itp) czy raczej powolutku (niewielki deficyt kal)?
Pozdrawiam Andrzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
powoli, nic na siłę, redukcja z tłuszczu, nie z masy ciała.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
czyli jak do mojej CKD z wycieta duza ilosc tluszczu dorzuce troche cuktrow (migracja w kierunku ala low-carb) + bede wcinal cuda natury do odchudzania jak nac seleru i grejpfruity to (z grubsza - chodzi o kierunek a nie dyskusje o tym czy mam zjesc na sniadanie 2 jajka gotowane czy owsianke) to powinno byc ok? Ile przyjalbys deficytu by juz miesni nie palic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ok będzie na zbilansowanej diecie z wyliczonym zapotrzebowaniem i BTW i ma znaczenie czy zjesz owsiankę czy jajka, także sugeruję zainteresować się tematem, podstawami jakby nie patrzeć. Na start: https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 51 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 131
to jest tak: nie twierdze ze nie ma znaczenia czy zjem jablko, jajko czy otreby - tyle, ze "te dylematy" nie na tym poziomie!... zapotrzebowanie kaloryczne "na zero" oszacuje (pozniej wyprowadze z tego jakos BTW), .... interesuje mnie ile deficytu trzymac i ile wg Ciebie tych kilo jest do zrzutki w te 3 miesiace. Pozdrawiam A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie bardzo rozumiem stwierdzenie "nie na tym poziomie", bo to jest akurat poziom podstawowy. Odchudza się z tłuszczu, nie kilogramów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta low carb

Następny temat

Dieta na suchą masę, czy coś zmienić?

WHEY premium