SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dice - dążenie do wysportowanej sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1810
I kolejna aktualizacja obciążeń, kolejny tydzień, znowu dokładam. Niby nic nie jem a progres w stosunku do tego gdzie zacząłem jest zadowalający :] I progres jeśli chodzi o wygląd także, nie rosnę jak na drożdżach, ale wyglądam sprawniej i lepiej. Zdjęcia na początku lutego będą.

Nogi- przysiady ze sztangą, 6-10 powtórzeń, 3 serie
70kg
Nareszcie przekroczyłem swoją wagę :]

Plecy - podciąganie nachwytem (maszyna), 6-10 powtórzeń, 3 serie
15kg(negatywne obciążenie)
Znowu +5, już niedługo, już niedługo bez pomocy :]

Klatka - wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej, 6-10 powtórzeń, 3 serie
2x22kg

Barki - wyciskanie sztangielek, 6-10 powtórzeń, 2 serie
2x13kg

Biceps – uginanie ramion ze sztangielkami, 6-10 powtórzeń, 2 serie
2x12kg

Triceps – wyciskanie francuskie sztangielki, 6-10 powtórzeń, 2 serie
17kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jak wyglada podciaganie na maszynie?

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-01-21 15:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez u mnie jest taka maszyna. Wisisz jak na zwyklym drazku, ale masz pod stopami podkladke i obciazenie. Ta podkladka'wypycha' Ciebie do gory. Ustawiasz tylko czy ma 'pomagac' troche czy mocno. Ogolnie lipa, oszukiwanie zwykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Aha, to juz chyba wiem. Dice dalej twardo leci na 1800 kcal... Nie wiem, na moje oko niebezpiecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1810
medox - oszukiwanie dla kogoś, kto daje radę bez pomocy, zaj**iste ćwiczenie dla kogoś, kto chce dojść do tego aby bez pomocy móc się podciągać na drążku.
Kapitanie, Ty sam w swoim dzienniku często kpisz z autorytetów i robisz po swojemu, nie myśl, że nie widziałem :P

Zmieniony przez - Dice w dniu 2013-01-21 16:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dice, nie napisałem tego żeby w jakikolwiek sposób "atakować" Ciebie. IMO lepiej jakbyś zrobił 5 podciągnięć normalnych niż 10 na maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1810
Medox, spoko :] Zaczynałem z negatywnym obciążeniem 45kg ważąc 68kg, więc faktycznie unosiłem 23kg pocąc się przy tym jak świnia, więc te 5 to była magia :] Teraz pewnie porządnych, wolnych i dokładnych pięciu też nie trzasnę. Dążę do tego żeby móc zrobić 3 serie po 6 ładnych powtórzeń bez ułatwień, jeszcze miesiąc i ogarnę to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dice, mysle ze slowo "kpi" jest ciut za mocne Przyznam, ze sam mam metlik odnosnie odzywiania i nie chce nikomu zle doradzac. U mnie niska kalorycznosc sprawila sporo problemow, i nie chodz tu o zly wyglad czy brak postepow, zwyczajnie mialem wzdecia, biegunki, napady mega zarcia itd. Uwazam, ze sposobow jest wiele i niech kazdy robi jak uwaza, z uwaga na zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1810
No i git, też mi się tak wydaje. Bo ja odwrotnie, jak próbowałem łapać 2500-3000kcal to czułem się masakrycznie. Świetnie się czuję dostarzając ~2000kcal starając się zmaksymalizować podaż białka i nie przesadzając z węglami. Dopóki będę miał postępy i dobrze się czuł to pewnie przy tym zostanę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
taka sylwetka to tez sporo roboty

Ale nózki ma kolo słabe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy miesien znacznie mniejszy od prawego!

Następny temat

5-dniowy plan treningowy do weryfikacji.

forma lato