SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deliver Sila i Masa, pierwsze podsumowanie str.24

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Zaraz ide nogi robic. Planuje 160kg 6 powotrzen, jutro wam napisze jak poszlo.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
Cześć Deli =D
jak zdrowie?

daj wypisy i jakieś foty! =D

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Serdecznie witam w mojej bajce, gdzie slon zagra na fujarce

Wczoraj jak pisalem byl przysiad, 162 kg 6 powtorzen. Poszlo calkiem ladnie, ale czulem ze to spory ciezar jeszcze dla mnie. Na duzy plus zaliczam brak "obrzydzenia" do tego cwiczenia, co mialo miejsce przed cyklem, gdzie wrecz wykonywanie przysiadu "bolalo" mnie fizycznie i psychicznie.

Co do wygladu to jestem troche wkurzony. Waga ustabilizowala sie w okolicach 100kg, woda i tluszcz schodza, przez co wydaje sie sobie mniejszy
Ale miejmy nadzieje ze wkrotce zacznie sie okres wzmozonego wzrostu miesnia, czego sobie i wam szczerze zycze

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
to dobrze, że to , co zbędne zlazło, powinieneś się cieszyć, yebać puste kilogramy !

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Lubie byc puszysty

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
ee tam gadasz !

brakuje mi winka w Twoim cyklu na koniec

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Zobaczymy...

Dzisiaj barki i bico. Plecy zrobie pojutrze, na drazku z obciazeniem. Bedzie relacja fotograficzna

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
pinknie ! o to chodzi, o to chodzi

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jak robisz przysiady? Ze sztangą na karku czy z przodu i jaki kąt tworzy się między udami i łydkami w czasie przysiadu.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Trojbojowe. Ze sztanga na karku, kat 90 st.

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanazolol- cykl

Następny temat

Clomid

WHEY premium