SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deliver Sila i Masa, pierwsze podsumowanie str.24

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ja nie mysle, a pisze. Potem wychodza z tego niesmaczne klotnie.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czytam całość właśnie.
W***** spamu, nie dziw sie ze mi sie nie chciało wczesniej.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Ciesze sie. Napisz potem jeszcze cos "milego" w drodze podsumowania, przeczytam rano bo spac ide.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobre uda,plytkie dosc siady, w ciagu zbyt szeroki chwyt.

ch**owa dieta,*****owe podejście -na cyklu się nie pije i chodzi ciepło ubranym..
bez sensu x pandy etc.
gdzie oliwa z oliwek?


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Co do ciagow, to robie klasycznie wiec chwyt mam szeroki. A w czym to twoim zdaniem ma przeszkadzac?

Co do diety to sie zmienila, ale i tak jestem zdania ze na sile nie potrzeba niczego wiecej niz wegle i czerwone mieso.

Gdzie jest napisane ze na cyklu sie nie pije? W Bibli Koksu? Ja pije i pic bede, to moja sprawa.

A co do Xpanda, to IMO w cyklu na sile kreatyny nigdy za wiele.





Zmieniony przez - Deliver w dniu 2007-02-11 17:45:18

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Węższy chwyt - szerokosć barkow- sprzyja utrzymaniu własciwej postawy oraz lepszemu zaangażowaniu mięśni czworobocznych..a te są raczej dość silne..dodatkowo podwyższa niecopozycję wyjściową..ato rownież sprzyja sile..
Rób jak uważasz.

cododeity - setki psotów na forum,.
tłuszcz to energia.
przydaje się.

co do rkeatyny -to moje zdanie.
tak jakbys dokładal silnik od malucha do Bugatti veyrona.niewiele da. za to gdy Bugatti odjedzie na lawecie to maluch przyda sie by pojechac dalej.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ps. ja też piję.
ale nie koksuję.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
To sie chwali

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mietas to byl zart
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanazolol- cykl

Następny temat

Clomid

WHEY premium