SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deliver Sila i Masa, pierwsze podsumowanie str.24

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No racja racja, pozniej mi sie przypomnialo

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
cieniutko, to ja bez soku lepiej se wygladam

jakie psy som najciasniejsze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
Deliver mam pytanko wyczytalem wczesij ze jechales na omie miales tez problemy z syfami na plecach bo ja jestem na cyklu z omy i mety i ostro mnie zaczyna syfic masa idzie nie powiem ale zastanawiam sie nad odstawieniem mety bo moze to od mety tak zjadlem juz prawie 100 tab mety po 20 mg dziennie i oma 5 strzal w sobote by mial byc co 5 dzzien jak myslicie chłopaki co by tu zdzialac ??

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Problemy z syfami to ja mam dopiero po tym cyklu (Susta + Deca). Wczesniej raczej nie bylo problemu.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
aha rozumiem no ja to ogólnie mam problmy z syfami na codzien ale teraz na cyklonie mnie jeszcze gorzej rąbneło moze to tak meta zadziałała bo to takie nie duze syfki z biała głowka:) zejde teraz z mety w sumie juz 80 zjadlem może bedzie poprawa a jak nie to zejde z cyklu wogole wole miec 3 kg mniej ale nie miec tych syfów tylko powiedz mi ile clomidu by trzeba było np po 5 amp omy i 80 mety na odblok w razie czego ?

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
12 tabsow moze byc za malo. Dodaj do tego nolve na odblok.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
jeszcze ostatnie pytanko do ciebie odstawiem mete czyle 80 mety przejedzonej bedzie źle na mnie działa dzis nie wzilem ani jednej wczoraj tez to jest lepiej z tymi syfami moze by cos dozucic do tej omy do konca cykly mam jeszcze jakies 4 tyg i pare dobrych strzałow moze by cos tak przypasowac dla zdrowotnosci heh :P jak myslisz??

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mozesz dorzucic winko albo superke.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
No tez o tym myślałem ile by tego dodac do tej omy ?? mam jeszcze 5 amp!!

greg293

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3774
A tak wogole to jak mozesz kolego to opisz mi taki przykaldowy cykl tej mojej omy w moim przypadku jak juz mam 5 strzałow za soba kiedy dozucic ten winek albo superke i co bys bardziej polecał ile i kiedy zeby to razem skonczyc i jeden odblok jakbys byl taki miły to przosze o rade dzieki !!

greg293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanazolol- cykl

Następny temat

Clomid

WHEY premium