SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty 2014 - kategoria do 90kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
dzięks

PLECY BICEPS - 30.12.2013
Podciąganie na drążku 3s (bardzo wolna faza pozytywna i negatywna)
Przyciąganie z góry oburącz - hammer 3s
Wyciąg górny, przyciąganie do klatki podchwyt 3s
Yates Row 3s (bardzo wolna negatywna, spięcie izo w szczytowej fazie)

Uginanie jednorącz na modlitewniku 3s
Uginanie ze sztangielkami 3s
Młotki 3s
+ Przedramię

Trening z moją kobietą i jednocześnie partnerką treningową baaardzo dobra pompa, ciężarów nie podaje, bo są malutkie. Nie wynika to ze spadku siły czy wytrzymałości, zmniejszam je celowo, skupiam się na spięciu mięśnia. Kształt pleców się poprawia, wychodzą detale, separacja jest głębsza. Za tydzień- dwa wrzucę foto to zobaczycie sami różnicę

BARKI + BRZUCH - 31.12.2013
Wyciskanie na maszynie podchwytem 3s
Wyciskanie sztangi siedząc 3s
Ściąganie linek w bramie -tył barków 3s
Unoszenie hantli na boki leżąc na ławce skośnej -tył 3s
Unoszenie hantli na boki stojąc 3s
Podciąganie sztangi do brody 3s

Brzuch - spięcia na maszynie z obciążeniem 5s

Dużo serii, ale większość ćwiczeń to typowa kosmetyka i pompowanie. Moje barki dobrze reagują na taki trening. Pierwsze ćwiczenie mocno izoluje przód barków, stąd w "klasycznym" wyciskaniu ciężar to tylko 70-80kg (mój maks na masie 130kg x 5powt). Podobnie jak przy plecach, barki robią się pełniejsze, szczególnie jeśli chodzi o tą część "tył-bok". Była tam dziura, ale udaje mi się ją zacierać i już praktycznie nie jest to widoczne w pozie 'bicepsy tyłem'.

WSZYSTKIM ŻYCZĘ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! ZAWODNIKOM I ZAWODNICZKOM, SZCZEGÓLNIE DEBIUTUJĄCYM - ŻYCIOWEJ FORMY I WORKA MEDALI
POZDRÓWKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 947
Coś czuję, że to będzie rok wielkiej rywalizacji i wysokiego poziomu na debiutach. Do zobaczenia w marcu - ja lecę na bikini :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
JULIAFIT
Coś czuję, że to będzie rok wielkiej rywalizacji i wysokiego poziomu na debiutach

Ty ten poziom na pewno podnosisz

Igor nogi masz takie same, albo i większe


Wczoraj było wolne. Dziś idę zrobić nogi (żeby były większe od Igora)
Małe zmiany w diecie.
Pi razy oko tak to się prezentuje w dni treningowe:
BIAŁKO 350G
WĘGLE 390G (BEZ WARZYW)
TŁUSZCZ 50G
KALORIE ~~3400 KCAL


10g BCAA + 10g Glutaminy
1. 3 Jajka, 100g kury + razowiec/ ryż + warzywa
2. 200g kury + ryż (100g) + warzywa
PRZEDTRENINGÓWKA + 10g BCAA + 10g Glutaminy
TRENING
Mix aminokwasów 30g (w tym 10g BCAA + 10g Glutaminy)
Węgle z prochu 60G + Izolat 50G
3. 250g kury + ryż (100g) + warzywa
4. 250g kury + ryż (100g) + warzywa
5. 3 jajka, 100g kury + warzywa

Cardio nadal nie robię, żarcia też mocno nie ucinam, czekam aż PZKFiTS ogłosi dokładny termin debiutów.

pozdr

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2014-01-02 13:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj! Masz mega dobre warunki startowe! Tylko to wykorzystać. TAK TRZYMAJ, będę zaglądać i POWODZENIA:)

Pytanie: Skąd jesteś i kto Cie przygotowuję? Może sam...


Zmieniony przez - luciaz w dniu 2014-01-02 15:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
niby termin ma być 29 marzec lub 4 kwietnia,w przyszłym tygodniu pewnie już będzie terminarz to się okaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede zagladal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Czyli w tym roku debiuty będą później... Przez ostatnie lata wypadały w III tygodniu marca.
Będzie trzeba strzelić fotę w marcu a nie pisać kto ma większe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Luciaz dzięki, miło to słyszeć jestem z Łodzi... do tej pory przygotowywałem się sam niedługo mam zamiar wybrać się do jednego z trenerów, żeby pomógł mi w ostatnich tygodniach. Jak pojadę i coś ustalę, to wtedy napiszę o kogo chodzi.
Co do dodatkowej pomocy, to zawsze mam pod ręką Kamila Kluszczyńskiego. Przyjaźnimy się, czasem razem trenujemy i mogę na niego liczyć, jeśli w czymś się pogubię

Luki no to nie byłaby najlepsza informacja, ale również na to jestem przygotowany, dzięki za info

Igor zdjęcia zdjęciami.. ja to mam nadzieję, że wyjdziemy w jednej kategorii i wezmą nas do porównań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z priorytetem bicepsa/tricepsa

Następny temat

poświąteczna redukcja, co myślicie ?

WHEY premium