SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

15

Waga / wzrost

57/172

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
Wczoraj zamówiłem tą kreatynę - https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html - Ile gramów dziennie jej brać, jak ważę 57 kg i chcę nabrać beztłuszczowej masy ciała do 73-75 kg w wieku 15 lat? Ile gramów wystarczy codziennie brać, żeby były szybkie efekty w postaci szybszych przyrostów masy mięśniowej, wzrostu siły na treningu itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
szlug
michalp25
szlug
Śmigaj 5g dziennie, tym bardziej jeśli pierwszy raz to starczy, nabierzesz wody, przez co mięśnie będą wyglądały na większe. Zobaczysz jak działa kreatynka

Tak właśnie robię, ładuję codziennie 5 gramów :) Tylko ja mam wersję bezsmakową w proszku, więc z wodą mi nie smakuje i musze z czymś mieszać a nie zawsze w domu mam sok. Jakąś metode masz z czym pić jak soku nie mam w domu? Chyba następnym razem kupie wersje smakową albo w kapsułkach :D

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=19327906&tid=1202118&fid=12


Tą aktualną możesz mieszać z carbo, jest to "tania forma zrobienia smaku" według mnie, albo kup drugą smakową i dawaj pół tej, pół tej, też jakieś rozwiązanie. Widzę że tam dalej coś chłopaki pisały o diecie więc w razie carbo nie zapomnij tego uwzględnić w kaloriach

Wiem carbo to znakomita sprawa, dużo kalorii i węglowodanów, ja obecnie mam carbo nox z olimpu i smak pomarańczy jest znakomity, świetnie się to pije naprawdę, a będę niedlugo kupował z SFD carbo jeszcze sie tylko nad smakiem zastanawiam ale pewnie pomarańczę wezmę to ona pewna jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400309
Witaj,
poniżej wrzucam trzy podstawowe sposoby suplementacji kreatyną

1. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-5g.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Szybkich efektów nie będzie , nawet jakbyś zjadł całe opakowanie na raz . To nie jest cudowny środek czarnoksiężnika .
. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
georgu
Witaj,
poniżej wrzucam trzy podstawowe sposoby suplementacji kreatyną

1. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-5g.


Hej, a w dni nietreningowe brać kreatynę z posiłkiem czy na czczo czy to nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400309
Tak jak Ci wygodnie i w zależności na co żołądek pozwala

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
georgu
Tak jak Ci wygodnie i w zależności na co żołądek pozwala

A w Twoim przypadku po jakim czasie zauwazyłeś efekty działania kreatyny? Ile kg ważysz teraz? I z jakiej wagi startowałeś z kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400309
Jakichś spektakularnych efektów się nie spodziewaj
Tych efektów nie będziesz czuć. Czy będziesz widzieć? To będzie zależeć od odżywiania.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
georgu
Jakichś spektakularnych efektów się nie spodziewaj
Tych efektów nie będziesz czuć. Czy będziesz widzieć? To będzie zależeć od odżywiania.

Spektakularnych efektów to się można spodziewać tylko po sterydach i hormonach wzrostu dożylnych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400309
Na spektakularne efekty składa się więcej niż jeden czynnik Sama suplementacja czy mocna suplementacja to zbyt mało

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
georgu
Na spektakularne efekty składa się więcej niż jeden czynnik Sama suplementacja czy mocna suplementacja to zbyt mało

Wiem, doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że bardzo istotna jest dieta, trening, wpływ ma też genetyka pośredni, ważna jest odpowiednia ilośc snu bo wtedy głównie się regenerujemy, kreatyna to nie cukierek :P Choć jak ktoś bierze smakową np o smaku coli to tak się może wydawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
michalp25
georgu
Jakichś spektakularnych efektów się nie spodziewaj
Tych efektów nie będziesz czuć. Czy będziesz widzieć? To będzie zależeć od odżywiania.

Spektakularnych efektów to się można spodziewać tylko po sterydach i hormonach wzrostu dożylnych :D

Dożylnych to jedynie wycieczkę do świetego Piotra .
Skup się bardziej na odżywianiu i treningi . Prawda jest taka ze kreatyna to kilka procent sukcesu . Może być tak , ze wcale nie odczujesz jej działania . Nie licz na super działanie , to tylko suplement .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BPC 157- w tabletkach

Wiecej