SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Witam. Kupiłem jabłczan kreatyny z trec'a cm3 500g oraz BCAA z fitmax'a z citrulliną 600g.
W dni treningowe:
-rano 5g trec'a, 5g 30 min przed treningiem oraz BCAA 7g 30 min przed treningiem i 7g po treningu. ( ważę 72kg dlatego 7g BCAA)
W dni nietreningowe
:
-rano 5g trec'a oraz rano 7g BCAA.
Takie dawki mogą być i o tych porach?
I czy jak rano np. biorę kreatynke i BCAA to mogę wsypać to i to do jednego szejkera razem i wymieszać? Chyba nie powinno to niczemu przeszkadzać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
w dnt bcaa mozesz sobie odpuścić, i pamietaj zeby dawac 7g czystych bcaa nie proszku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Oki, nawet nie pomyślałem żeby dać 7g czystego bcaa a nie proszku:D Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
A czy jak rano np. biorę kreatynke i BCAA to mogę wsypać to i to do jednego szejkera razem i wymieszać? Chyba nie powinno to niczemu przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
możesz tak spokojnie zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

NOWOŚCI od SFD!!!!!!!!!

WHEY premium