SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
Witam, od lipca będę zatrudniony w robotach drogowych przez najbliższy miesiąc, praca będzie trwała od 10h do 12h oczywiście z przerwami i zamierzam kupić sobie białko Vitalmaxa CFM WPI 90% 750g i do tego wpc. Zastanawiałem się nad dawkowaniem ponieważ przy pracy fizycznej chciałbym koniecznie uzupełniać białko a węglowodany będę dostarczał z posiłków podczas przerw. Czy pić izolat rano do śniadania lub w pracy podczas przerwy i wpc na noc ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po treningu też tylko że musisz dostarczyć do tego też jakieś źródło szybko przyswajalnego białka i wybierać twaróg chudy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A nie lepiej wybrać jakiegoś mixa z kazeiną
np. ultimate protein z treca

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
A co sądzicie o prolongatum z bx'a ?? Macie jakieś inne pomysły, prosiłbym też o jakieś wskazówki co do dawkowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
prolongatum-ok!

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
ok... prócz truskawki, która o.k. nie jest...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
chyba wybiorę produkt biogenixa tylko jakby ktoś mógłby mi napisać jak dawkować, czy nadaje się od rana, w trakcie przerwy w pracy a może typowo tylko na noc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...widzisz i nie grzmisz...


Białko to uzupełnienie diety, pijesz gdy nie możesz zjeść jego odpowiedniej ilości.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
jeszcze powiedz mi że np.: twaróg jest dobry na śniadanie...

Są różne pory na różne białka a ja pytam kiedy najlepiej byłoby wypić prolongatum które jest ich miksem...

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Prolo nadaje się praktycznie na każdą porę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Twaróg można jeść o każdej porze dnia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2849
po treningu też

Jeśli prolo jest na każdą porę to extra. Dzięki za odp.

Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połomczenie odzywek

Następny temat

Pytanie BARDZO WAŻNE

WHEY premium