SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

David Haye - Nicolay Valuev 07.11.2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1570
Właśnie wygrana Haye'a mnie nie zaskoczyła ale różnice w punktach bardzo mnie zaskoczyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1570
Zmieniony przez - kamil2004k w dniu 2009-11-08 20:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
no ciosow ktore doszly haye wyprowadzil wiecej..

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
prawdziwie prawisz kolego a ja tam sie ciesze ze ten freak of nature w koncu przegral bo ten pas mu sie nie nalezal zdolnosci bokserskich nie ma prawie zadnych (no zrobil postepy duze ale caly czas na pas nie zasluguje) dobry boks to boks gdzie przeciwnicy maja podobne warunki fizyczne wtedy jest co ogladac a taki nikola naw******lał sie testosteronu za małolata i urósł jak ***** i bokserzy przegrywali z nim tylko i wylacznie przez jego warunki fizyczne ;]

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 669
j/w .
Wałujew to efekt przedawkowania HGH albo Czarnobyl.Jego miejsce jest w klatce w ZOO albo na polu z pługiem na szyi.Jego obecność w boksie działa na niekorzyść tej dyscypliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Wałujew to efekt przedawkowania HGH albo Czarnobyl.Jego miejsce jest w klatce w ZOO albo na polu z pługiem na szyi.Jego obecność w boksie działa na niekorzyść tej dyscypliny.

Ja z kolei uwazam, ze dla takich kretynow, jak ty (celowo pisze z malej litery, bo nie mam dla ciebie zadnego szacunku) brakuje miejsca nawet w zoo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
JA posłuchałem parę wywiadów z Wałujewem i stwierdziłem że to całkiem sympatyczny gość, nie to co pyszałek Haye
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
genovese-na pewno byś był zadowolony,gdyby ktoś o Tobie napisał:(tu wstaw swoje nazwisko) to efekt przedawkowania HGH albo Czarnobyl.Jego miejsce jest w klatce w ZOO albo na polu z pługiem na szyi...Nie bronię Wałujewa jeśli chodzi o umiejętności bokserskie,bo sam uważam,że umiejętności ma małe(choć staje się coraz lepszy)ale nie ma co się śmiać i wyszydzać go jako człowieka ze schorzeniem jakim jest gigantyzm.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Niektórzy tutaj na forum mu poprostu zazdroszczą. Modelem to on nie jest ale robi ogromne wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
swoja wielkością fizyczna może i tak ale jako bokser mimo tego ze robi postepy co juz pisalem nadal jest 10000 lat za pingwinami ;]

a ty czego mu tak btw zazdroscisz łuków brwiowych jak u homo erectus czy 3 metrow wzrostu zazdroscisz kolesiowi choroby nawet szkoda mi teraz sie śmiać bo tutaj zapłakać trzeba ;]

Zmieniony przez - Rambaa w dniu 2009-11-09 12:09:25

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co trenowac w Chinach?

Następny temat

Bandaże bokserskie

WHEY premium