SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gołota vs Valuev ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
"Bestia ze Wschodu" kolejnym rywalem Gołoty?

- Andrzej Gołota otrzymał od Don King Promotion propozycję walki o pozycję pierwszego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej wersji WBA - informuje „Gazeta Wyborcza".

Przeciwnikiem Gołoty byłby prawdopodobnie rosyjski gigant Nikołaj Wałujew (213 cm wzrostu, 151 kg wagi, 41 zwycięstw, 0 porażek, 31 k.o., pseudonim "Beast from the East"), nr 1 w kwietniowym rankingu WBA, w której mistrzem jest John Ruiz. - Gołota powiedział, że musi się zastanowić - stwierdził Rozalski.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"


http://sport.onet.pl/1106202,wiadomosci.html




ja wogóle tej walki nei widze.
dzięki dla zawodowego który mi linka podesłał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ma ktos moze druga walke andrzeja z ridikiem bowe ? ja mam ta pierwsza ... szukam drugiej ... - www.boxingscene.com  -tutaj raczej jest(o ile nie pomylilem strony)-ale sie chyba trza zarejestrowac(ale jest duzo walk)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
po co new temat ;d to samo tam napisałem

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
póxniej zobaczyłem dopiero


ale moze wiecej osób tu teraz zajrzy ja bym obejrzał tą walke. ale kurde goły już sie wypalił i stojąc przy takim byku jak valuev zdygaq , stanie sie drewniany i znowu szybko poleci na dechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A najgorsze jest to, że Valuev jest niezły technicznie. Swoją drogą pierwszy raz będę widział Gołotę jak będzie mniejszy od rywala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie wiadomo czy dojdzie do tej walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
na 90%jestem pewny ze nie widzieliscie jak wyglada ten Valuev to raz a dwa on jest terz chyba u szczytu formy a Golota lata switnisci ma za soba

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Oni chyba na Gołocie chcą pobić rekord Guinessa 'najszybsze KO'

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
nie ******lci.e andrzej r.zo***ał by tego wiesniaka ! duży do nieba głupi jak trzeba !
założe sie ze andrew wygrałby z nim na punkty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze własnie oglądalem se walke andrzeja z bowe ! ja pierdziele rewelacja !!! chciałbym jesczze raz zobaczyć andrzeja w takiej formie !

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
no z bowe'm sie niezle zaprezentowal(gdyby nie te uderzenia w jajca).ale to juz nie ten sam andrew.pewnie by przegral ta walke.


A najgorsze jest to, że Valuev jest niezły technicznie -ogladalem jego walke i mi sie wlasnie wydawal dosc cienki.ale jakby golota zaprexentowal to co w walce z lamonem brewsterem to by pewnie przegral

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Nic nie wiem o tym Valuevie, trudno wyrokowac...Gołota jest tak nieobliczalny, że ta walka moze mieć 1000 wariantów...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
pODOBNO BLISKO ZATWIERDZENIA JEST NOWA JEDNOSTKA W UKŁADZIE SI
1 GOŁOTA = 53 SEK

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Otwarty Turniej Shidokan

Następny temat

Pogubiłam się!! Pomocy! co robić??

WHEY premium