SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

David Haye - Nicolay Valuev 07.11.2009

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Gdzie ku*wa Haye wygrał ?

Gdyby walka nie była przekupiona.. to Valuev po ogłoszeniu werdyktu zabił by go na ringu.

Box schodzi na psy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
ta organizacja jest jedną z gorszych organizacji w swiecie sztuk walk wałujew gdy walczył z holyfieldem dostawał ostry wycisk nawet komentatorzy to mówili ale co wygrał wałujew teraz gdy byłem za haye to widziaęłm ze wałujew przez 11 rund dostął mało ciosów jedynie w 12 dostał pare petard na 100% powinien wygrac wałujew chociaz bardziej haye lubiłem a teraz po prostu szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
Cieszy morde czarnuch jeden, Kliczków się boi, Nikosia się bał. Moim marzeniem jest to aby Góral go za***ał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
tygrysku nie obraz sie ale widzisz roznice miedzy iosem trafionym a nietrafionym?chvj z tego ze petarda jak bez celu?

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1666
Blacha91 - Załóż nowy temat o tym że Haye wygrał uczciwie, porozklejaj plakaty Angola w swoim pokoju ,daj w profilu zdjęcie Davida (na avatarze też David) no i pisz że to twój ulubiony bokser i mistrz.

Po tej walce wiem że Haye z braćmi z Ukrainy nie ma szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Gdzie wy widzicie, że on wygrał uczciwie? Teraz pokazują powtórki z walki gdzie Haye uderza Nikosia ale cały czas pokazują te same uderzenie z kilku innych ujęć. Czemu? Bo nie mają nic innego do pokazania w wykonaniu Davida

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Akurat w tej walce nikoś był zdecydowanie bardziej aktywny zadał więcej ciosów,kontrolował przebieg walki , punktował lewym prostym czasem szedł prawy prosty,i czasem jakiś sierp, a haye cały czas uciekał i ciosów mało zadał.Tak sie nie zdobywa mistrzostwa świata w wadze ciężkiej.Mistrza trzeba mocniej wypunktować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
sedziowie zobaczyli ze z Holim za bardzo dali dupy i sie zrewanzowali ale z kolei za bardzo w druga strone

http://www.livevss.net/channel1.php

studio po walce, po ang

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Ja nie oglądałem tego z polskim komentarzem

Nie no w samej walce Wałujew g**** mu zrobił, w trakcie walki jedyne mocniejsze kombinacje trafiał Haye. Nie przypominam sobie żeby Wałujew poczęstował go czymś poważnym w czasie walki za to Haye mimo, że uciekał to jednak kilka razy trafił go mocno i czysto. Nie wspominając o tym, że to Wałujew był na skraju nokautu a nie Haye...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Cieszy mnie wygrana Haye'a - nawet bardzo mnie cieszy.
Sam pojedynek nudny jak diabli, Haye nic nie pokazał. Wałujew z drugiej strony nic mu nie mógł zrobić.
Dziwny spokój w naróżniku Haye'a pozwolił mi domyślić się, iż szefostwo WBA doszło do wniosku, że Wałujew jako mistrz psuje zyski i trzeba go zastąpić kimś bardziej medialnym.

I bardzo dobrze - należy mu się za Holyfielda.

Poza tym lubię Haye'a i wierzę, że w pojedynkach z przeciwnikami o podobnych warunkach fizycznych pokaże o wiele bardziej ekscytujacy boks.

Poza tym wierzę także, że Adamek vs. Haye będzie wspaniałą legendarną dla polskich kibiców walką i że Adamek zdobędzie pas. Z Wałujewem Adamka nie widzę.

Żałuję tylko, że Haye nie uderzył na Wałujewa wcześniej, tak jak zrobił to w ostatniej rundzie. Mógł moim zdaniem doprowadzić do liczenia olbrzyma. Walczył zbyt asekuracyjnie, a miał wystarczające atuty by zaryzykować atak.

No ale WRESZCIE coś zaczęło się dziać w ciężkiej.

Wiem, że nie jestem obiektywny, ale lubię Haye'a - fajnie się rusza, ma refleks, szybkie łapy, nokautujący cios i daje dobre widowisko (hehe, mimo iż teraz był okropnym nudziarzem).

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co trenowac w Chinach?

Następny temat

Bandaże bokserskie

WHEY premium