SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Danones - Przymiarki do redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kontrola!

Danonek, zalecam Ci duże ilości kapusty (kiszonej zwłaszcza), brukselki, szpinaku, kalafora i brokułów. Dobrze robią w kierunku gruszkowatego chudnięcia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Marta, moją kolację Ci dedykuję:



Jagoda, ja takie słabe te kawy piję z łyżeczki rozpuszczalnej. Fajny ekspres mam w pracy ale coś brzuch mi wysiada po takiej kawie prawdziwej.

Środa 16 grudnia 2011

Warzywa: Cebula, Natka, Kapusta kiszona, Kalafior (liczony), Brukselka (liczona)

Picie: Woda 0,5 l, Kawa x4, Melisax1, Lipax2, Zielona herbata x1

Misa:

* poszalałam dziś z węglami trochę a białko niedopięte...




Zmieniony przez - Danones w dniu 2011-12-14 22:20:50
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniam

Ale...

Nu-nu-nu, żadnych kapustnych nie wliczamy do bilansu, nawet, jeśli ich 5kg zjesz
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283202
Jedzonko wygląda pysznie

ale co to tak dużo nabiału?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Martucca, oki - nie będę tego liczyć. Tak się nimi najadłam że myślałam że trzeba


Rudziolku mój, w tym dniu było mleko (dodatek do moich kaw ) i mały jogurcik, wiem że to więcej niż 150 gram...nie chce tu być mądrzejsza od wszystkich ale nie wydaje mi się to jakoś dużo.
Czy ten nabiał naprawdę aż tak bardzo spowalnia odchudzanie?

Czwartek 15 grudnia 2011

Dziś miałam szkolenie ale mimo to całkiem dobrze udało się miskę opanować.
Bardzo mi odpowiada nowa kaloryczność - to 1600 kcal to dla mnie tak w sam raz :) Zobaczymy jak to będzie wyglądało na pomiarach w poniedziałek.
Dziś miała być siłka ale niestety musiała być przełożona na jutro.

Warzywa: Kalafior, Brukselka, Ogórek kiszony, Kapusta kiszona, Pomidor

Picie: Melisa x1, Zielona Herbata x1, Lipa x1, Mięta x1, Woda 0,5 l, Kawa x3

Misa:

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ten nabiał naprawdę aż tak bardzo spowalnia odchudzanie?

Kwestia indywidualna, nie ma co ciąć na zapas, dopóki to tylko dodatek, a nie podstawa diety. Póki spadki są, nie popadajmy w obsesję

A masz Ty, danonku, dostęp do niepasteryzowanego mleka wiejskiego?
Bo takie mleczko to nieopisana korzyść dla zdrowia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Martucca, nie mam niestety:( Mieszkam w Krakowie, brak mi takich możliwości. Kupuje mleko pasteryzowane w butelce.
Zastanawiam się czy z takiego mleka pasteryzowanego też można zrobić w domu kefir tak jak Wy to robicie?


Sobota - Niedziela, 17-18 Grudnia 2011

Dni 9-10 z 95

W piątek miałam drugi dzień szkolenia i ewidentnie zatrułam się tam obiadem.
Ten obiad wyglądał całkiem dobrze - wybrałam rybkę i kiszona kapustę +kaszę. Brzuch mnie zaczął boleć już po samym obiedzie...no i tak do dziś (niedziela).

W związku z powyższym od 2ch dni jem tylko kromki z masłem...a i tak chyba nic z tego nie zostaje w moim żołądku, brzuch mnie boli...pije herbatki ziołowe.

Jakoś mam tak że nie dość że niewiele mi smakuje z tego co zamawia się w knajpach to jeszcze zrobił mi się taki delikatny żołądek....chyba dlatego że od paru miesięcy wszystko gotuje sama.

Licze że jutro będzie lepiej, spakowałam już schabowego, brokuły i brukselkę do pudełeczek

Jutro powinnam się zmierzyć...ale pewnie nie będzie to jakoś mega-miarodajne przez te dwa ostatnie dni.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kefirek jak najbardziej Koszt grzybka to jakieś 15 zł na allegro. Możesz też podpytać dziewczyny w poście targowiskowym, czy któraś mogłaby Ci podesłać, bo wiem, że kombuchy krążą pomiędzy laskami Więc pewnie i kefirowiec się znajdzie

Dziś już lepeij z żołądkiem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12356
Marta, na pewno się dowiem:) Ciekawa jestem jak smakuje taki kefir, czy jest inny niż ten ze sklepu


Wypisek jedzeniowych nie robię bo....wczoraj przez cały dzień zjadłam tylko grysik a dziś drożdzówkę....
Mój żołądek mało co przyjmuje, boli nawet po herbacie, nie mówiąc już o innych próbach zjedzenia czegoś, no i po każdym "posiłku" wizyta w toalecie.
Pobieram krople żołądkowe ale zdaje się że to mało pomaga bo sytuacja trwa już 4 dzeń.

Zmierzyłam się wczoraj, spadki są (w pasie to nawet -5 ) tylko zdaje się że nie o takie spadki nam tutaj chodzi

Mama moja twierdzi że to "salmonella", ja się modlę żeby szybko mineło.
Jak tylko minie ta sytuacja to wrócę do wypisek jedzeniowo-treningowych, przykro mi że tak to wygląda i to prawie na początku nowego planu miskowego no ale narazie jest słabo.

W ogóle to zła jestem o to....i jakiś psychiczny niepokój czuję w związku z nieplanowaniem miski, nieliczeniem i w ogóle...f*** - jutro przejdzie czy nie przejdzie to idę na siłke!

Zmieniony przez - Danones w dniu 2011-12-20 17:55:58
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283202
Danonku, szybkiego powrotu do zdrowia CI życzę A tymczasem się nie stresuj dodatkowo, tylko postaraj się w miarę możliwości odpocząć Siłownia i wypiski nie zając, zdrowie jest ważniejsze.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-20 19:06:43

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc z odstającym brzuchem

Następny temat

Dziennik treningowy

electro
Polecane artykuły