SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-BOL (metandienone 5mg) Phoenix Zerowy przyrost masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3119
Tak masz racje każdy ma inny organizm i na każdego inaczej działa. Mi zostało jeszcze 5 tygodni cyklu, także odezwe sie za jakieś 2 tygodnie i zdam relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie rozwazanie co na kogo dziala by bylo dobre jak kazdy z nas chodzil by do apteki i swoimi rekami wyciagal koks w naszym przypadku wszystko idzie o srodki jestem pewien ze gora 10% wszystkiego co krazy na rynku ma w skladzie to co na pudelku napisane.Ja bralem org rumuna 15mg przy ponad 100kg wagi i dzialalo zwiekszylem w 3 tyg do 20 to bylo super.
Kiedys kto cos wbijal nie mogl sie z tym ukryc choc by chcial i jedli sam widzialem co-byle i rosli a teraz koksiarz bedzie szedl ulica i nie poznasz ze to koks nieraz nie poznasz ze cos wogole cwiczy.Dzis ludzie sie staraja z glowa bija jedza i idzie slabo a dlaczego bo nie ma tyle we krwi substancji aktywnej ktorej powinno byc dla mnie to jest jasne.Patrzcie tutaj kolega kilka tematow ponizej bije ome dece uswiadomiony jest wciska w siebie jedzenie i lipe ma gdzie to kiedys kto slyszal o odbloku o tym jedzeniu,szkoda slow bedzie coraz gorzej bo studencik,internet,chemia na poziomie podstawowym i juz powstaja podroby i nowe undery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
coś w tym jest Carlos ... i jeśli to prawda, to ja już nie wiem czy jest sens coś bić, a jeśli tak to co. Bo ten prop, o którym pisałem w swoim poście, nie dający praktycznie żadnego efekty przez 3 tygodnie to był wychwalany pod niebiosa Testolic.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testo jest testo nie mowie tu o rosnieciu ale bilem z niemieckiej apteki test depoit to jest tragedia jak sie chce ***..c nie do wytrzymania.Bylo 250mgE4D bylo naprawde nie do wytrzymania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
no ja wzrostu libido włąściwie na żadnym testo nie czułem, a używałem trzech produktów (testolic, propiolex z pharmelxa i propa z BRD).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i jak to jest mozliwe przeciez takie jest ich przeznaczenie w medycynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
to ja już nie kumam, rosłem na zasadzie efektu placebo?

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta,suple,porzadny trenig i troche substancji i cos tam sie rosnie

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-11-10 13:51:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
to ja już nie wiem jakie firmy wybrać na kolejną bombkę

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to za roznica i tak czarno to widze czego ci oczywiscie nie zycze

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-11-10 13:55:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino tabsy+?

Następny temat

Ból po propie i npp brd

WHEY premium