SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-BOL (metandienone 5mg) Phoenix Zerowy przyrost masy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zjadłeś 45 tabsów, czyli jesteś 9 dni na kuracji i się żalisz, że przyrostów nie ma??swoją drogą te 3000 kalorii szału nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
kazdy jest inny i inaczej dziala na organizm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
nie.

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
Następny cykl powiadasz to kiedy mogę go zacząć? i na czym najlepiej pytam juz przy okazji rozpoczęcia tego postu.
a czy po tym cyklu na d-bol mam robić jeszcze cykl na kretce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
kolego jestes na poczatku cyyklu a juz chcesz nastepny niedlugo zaczynac powoli powoli bo sie usrasz

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
No tak wiem że nie mogę odrazu zaczynać ale pytam tak już z ciekawości żeby później nie zaczynać bezsensownych postów w stylu "nowy cykl co brać???" których jest już multum na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
skonc ten cykl odczekaj tyle ile trwal cykl i zaloz nowy temat z ankieta z lepszymi wymiarami i cos sie rozpisze nie mysl o nastepnym cyklu skup sie na tym co jestes zeby wykozystac z niego maximum.

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-11-08 15:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
a co chciales sie w 9 dni zmienic w potwora ? 25 mg undera to nie zbyt duzo, a ta meta klepie bankowo bo jadlem na kicka ja i dala swooje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
METE POWINIENEŚ LEKKO JUŻ CZUĆ, ALE NAJLEPSZE EFEKTY SĄ W 3-4 TYGODNIU WIĘC POCEKAJ, DAWKI NIE ZWIĘKSZAJ JAK A 1 CYKL I TWOJĄ WAGE ODPOWIEDNIA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
pro100 3-4 tydzień ja mam tylko 100 tabletek tej metki i to na 20 dni wystarczy to gdzie tam 3-4 tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino tabsy+?

Następny temat

Ból po propie i npp brd

WHEY premium