SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT macieek / VLCD / redukcja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przy odpowiedniej podaży białka nie powinno polecieć mięsko. Wiadomo, że leciałem na antykatabolikach odpowiednich ale ludzie bez soków też na tym lecą i nie spadają z mięsa. Na Rapid Fat Loss akurat zaleca się więcej białka. 2,5-3g / kgmc

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Pandarek
A lecisz przynajmniej na jakichś antykatabolikach? Miałeś dziennik w dopingu, stąd pytanie. Jak nie, to szykuj się, że z tłuszczem poleci Ci mięso. (Nie musisz mi odpowiadać, odpowiedz sam sobie)

Imo to jest słomiany zapał, a nie przemyślana strategia, ale rób jak uważasz za słuszne.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-10-20 20:24:44


doping w moim przypadku to była nie przemyślana strategia,
teraz lece bez niczego, czyli tak jak to powinno mniej
więcej wyglądać, a nie od dupy strony jak ja zacząłem,
ale mniejsza z tym,

u mnie antykatabolikem ma być trening, tak jest w teorii,
a jak w praktyce ?

czas pokaże

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
rkarpinski
Przy odpowiedniej podaży białka nie powinno polecieć mięsko. Wiadomo, że leciałem na antykatabolikach odpowiednich ale ludzie bez soków też na tym lecą i nie spadają z mięsa. Na Rapid Fat Loss akurat zaleca się więcej białka. 2,5-3g / kgmc


To by wychodziło 240, a u niego jest 140-170.
Jak chce jakąś "radykalną" dietę, to lepiej by zrobił wchodząc na ckd z czystymi i rzadkimi ładowaniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Widzę właśnie Panie Darku ile ma białka ale nie znam założeń VLCD więc się nie wcinam. Przy RFL mógłbym coś powiedzieć bo liznąłem i czytałem handbooka bo musiałem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Pandarek
rkarpinski
Przy odpowiedniej podaży białka nie powinno polecieć mięsko. Wiadomo, że leciałem na antykatabolikach odpowiednich ale ludzie bez soków też na tym lecą i nie spadają z mięsa. Na Rapid Fat Loss akurat zaleca się więcej białka. 2,5-3g / kgmc


To by wychodziło 240, a u niego jest 140-170.
Jak chce jakąś "radykalną" dietę, to lepiej by zrobił wchodząc na ckd z czystymi i rzadkimi ładowaniami.


Karpiu masz racje,

Pandarek dobrze mówisz że 240, i celowo jest +/- 17o bo jestem naturalem, i gdy np. dopadnie mnie głod to żeby nie robić cheat'a
to zjem dodatkową porcje kuraka, myśle że ilość białka jest odpowiednia.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
rkarpinski
Widzę właśnie Panie Darku ile ma białka ale nie znam założeń VLCD więc się nie wcinam. Przy RFL mógłbym coś powiedzieć bo liznąłem i czytałem handbooka bo musiałem


jaa przerobiłem temat VLCD od a do z, także nie
jest to jakiś nie przemyślany wybryk z mojej strony

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zatem wszystko musi się zgadzać i pozostaje życzyć powodzenia

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
z ciekawości będę zaglądał jak to wyjdzie. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Crazy_Thug zapraszam

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie ma u Ciebie jakiejś wielkiej tragedii, załatwił byś to zbilansowaną dieta i areobami. po co się męczyć na tak niskiej kaloryczności? szczerze mówiąc ja bym nie dał rady. obecnie mam ok 2900 kcal w treningowe zaczyna głód ściskać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw do oceny cel redukcja by grzała

Następny temat

Trening na mase w domu (ogarnąłby ktoś plan)

WHEY premium