SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT macieek / VLCD / redukcja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
7 dzień VLCD

witam
zaległa wypiska z wczoraj, jak na razie dalej idzie wszystko ok,
nic nie podjadam, no wpadło tylko jabłko,
powoli wszystko idzie w dobrą strone

Trening

niestety wczoraj nie miałem możliwości zrobić treningu, gdyż
wróciłem do domu już po północy.
trening zrobie dzisiaj + aeroby.

Suplementacja

-2g omegi 3
-200mg magnezu
-kompleks witamin

Dieta






"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
jak ważysz 80kg to białka masz za mało, zdecydowanie
i trening obwodowy nie utrzyma Ci mięsa - na to nie licz. Dzielony, ciężki a i owszem.
Fakt, że diety PSMF są kontrowersyjne, ale skuteczne, problem w tym, że białka musisz miec naprawdę dużo i w miarę ciężko trenowac, nie zaniedbywać dużych ciężarów raczej. Głodny chodzić nie będziesz, bo białko ten apetyt tłumi. Jak jesteś naturalem to jednak 50g tłuszczu w diecie wypadałoby mieć, dla lepszego trawienia. Ładowania w zależności jaki teraz jest %BF od 15% w dół zakłada się - 11-12dni czystego PSMF po czym 2dni ładowania węglem z niskim fatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wyjątkowo się zgodzę z Panem wyżej. Białka dużo, bardzo dużo zwłaszcza, że natural.
Trening musi być ciężki żeby mięcho dostawało odpowiednie bodźce. Wtedy zminimalizujesz spadki.
Może nie do upadku mięśniowego, ale ciężko.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
dzięki Panowie za odpowiedź,
białko postaram się podbić, trening, na razie
wcale lekko nie jest.
trening, miche konsultowałem też z innymi chłopakami także na razie
lece jak jest, fakt że z tym białkiem sam się zastanawiałem czy nie podbić.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
trening masz za lekki, zrobisz się płaski. Bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
chyba bardziej już nie będę
przetestuje, wyciągnę wnioski

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
Jestem ciekaw tej diety , sam tez mysle o takiej , tylko ze jak pisał pan karp 2,5-3 gramy białka , a co do treningu to sie nie udzielam , ja będe leciał podstawowy FBW do tego cardio ;), pozdrawiam , następnym razem fotki rob w tym samym swiete i w tej samej pozie

Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-25 12:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Buli zapraszam do śledzenia

zdjęcie akurat było tylko takie poglądowe, jak będe robił do porównania to postaram się w tych samych pozach i świetle zrobić.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35440
A jak z pomiaramy? Sprawdzałes czy cos poleciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
8 dzień VLCD


siema, kolejny dzień za mną, wczoraj po treningu FBW postanowiłem
zrobić czeat'a... ciastka, żelki, czekolada, tiger w sumie
około 2000 kcal czyli nic specjalnego.. było pięknie
pierwszy raz zobaczyłem u siebie żyły na klatce, barkach, kapturach
ale trzeba jeszcze zapier*** żeby pokazały się na udach
i dzisiaj powrót do kurczaka i warzyw

następne ładowanie zrobie waflami ryżowymi i dżemem, ale
to dopiero za tydzień

Trening

trening taki jak ostatnio z tym że wykonałem 4 obwody.

Suplementacja

-2g omegi 3
-200mg magnezu
-kompleks witamin

Micha

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fbw do oceny cel redukcja by grzała

Następny temat

Trening na mase w domu (ogarnąłby ktoś plan)

forma lato