SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-Redukcja nie musi być nudna :)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Nie uważam ,że karkówka jest zła :) Ale większość potraw była z mięsa świńskiego :) . Nie wiem czy mogę udostępnić jego dane osobowe :) Najwyżej napiszę na Priv :D Teraz spadam na michę :) trening zrobiony ale relacja później :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Ostatni trening w starym planie... Jutro regeneracja tylko 2x30 minut cardio :)

Trening Barki + Triceps
Wyciskanie na maszynie do barków + odwrócony butterfly 4 x 15 pow
Wyciskanie sztangielkami siedząc na barki + wznosy bokiem 4 x 12 pow
Francuskie wyciskanie sztangielką jednorącz na triceps 3 x 12 pow + brzuszki na piłce 4 x 20-25 pow
Francuskie wyciskanie sztangą leząc + brzuszki na piłce 3 x 20-25 pow
Prostowanie przy wyciągu + unoszeni nóg leząc na ławce 3 x 12 pow (brzuch 20)
brzuszki na piłce 4 x 10-12 pow + Unoszenie nóg w zwisie na żurawiu 4 x 15-20 pow

+ bieganie
5 minut w tempie 6,5km/h
20 minut (1min 6,5km/h 1min 13km/h
5 minut 6,5km/h


ODCZUCIA

Ostatni trening w starej rozpisce... Szkoda bo podobały mi się te połączenia treningowe :). Jutro lekki relax a od poniedziałku ruszamy z kopyta !! 300% normy !! Pierwszy raz robiłem interwały i powiem wam ,że fajne uczucie ale po treningu ciężko... Po interwałach 20g Bcaa i do domu na jedzenie :) . 50g ryżu Basmati + 160g indyka + 100g pieczarek + 50g kapusty kiszonej :) . Później jakimś cudem złapało mnie takie zmęczenie ,że prawie 1,5h przespałem :P

MOTYWACJA

class="link" target="_blank">Moja motywacja na najbliższy tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tak dla ciekawostki:
http://potreningu.pl/articles/3733/piec-mitow-na-temat-wieprzowiny
http://potreningu.pl/articles/2866/szesc-powodow-dla-ktorych-warto-jesc-wieprzowine 

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Powodzenia widać zmiane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Dzięki :) Będę wrzucał swoje zdjęcia raz na miesiąc żeby było widać efekty :) . Po przeczytaniu artykułów moje podejście do wieprzowiny zmieniło się ale szczerze mówiąc nie mam ochoty jeść mięsa z tego zwierzęcia bo przez 3 lata pracowałem jako rzeźnik :P Poza tym dla mnie słowa trenera to rzecz święta. Relacja musi być wzorowa żeby wyniki były wzorowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
bede sledzil i mam nadzieje ze fotki bedziesz dawal dla porownania co okolo miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Jakoś wczoraj mi strona nie działała dlatego nie było rozpiski :/ Dzisiaj trening barków+biceps + łydki :) Ale to później :) teraz spadam jeść 50g płatków owsianych + 45g odżywki białkowej + 20g suszonych owoców :)

Brak siły na nic !! Obcięcie węgli daje popalić ale walczyć trzeba !! Zostało 20kg do zgubienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
czasami tak jest na forum jakies prace na serwerach czy modernizacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Wrzucam w nowej formie moje wypiski :) małe cykle podzielone na 4 tygodnie ... Po smiesiącu będzie procentowo obliczone jak poszła siła ( czy spadła albo wzrosła ) . Ciężary nie duże ale starałem się skupić na technice i dopięciu mięśni :). Ogólnie na nowej diecie jestem od niedzieli i jakoś ewidentnie brakuje węgli ... Ciągle przemęczony , głodny ( posiłki co 3,5-4h ) . No i te interwały dają w kość. Niby tylko 30 minut na bieżni ale masakra !!

Edit : Po kliknięciu na zdjęcie rozpiski będzie normalny rozmiar :)




Zmieniony przez - Monsterprojekt w dniu 2015-05-19 11:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Cześć wszystkim :)

dzisiaj DNT :) Mega zakwasy na barkach po wczorajszym treningu :) Nogi zakwaszone przez interwały ale co tam uwielbiam takie obolałe mięśnie :) . Posiłek numer 1 został wchłonięty przeze mnie :) Teraz 2 kap witamin a-z antioxidant Hi tec'a :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek Pabiniak - Hardcore'owy trening - Hell Gym

Następny temat

Magda Koral i Tomek Pabiniak - Trening współny - Hell Gym - Hi Tec Nutrition

WHEY premium