SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT:Walka o wymarzoną sylwetkę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ze względu na poziom otłuszczenia i jego rozkład

generalnie im niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym możemy pozowilić sobie na więcej węglowodanów w diecie, im poziom tkanki tłuszczowej wyższy, tym korzystniej jest zmniejszyć nieco podaż węglowodanów.

Stąd moja propozycja.

Jak wspomniała wcześniej 200g w to i tak całkiem sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Wiesz ja dopiero zaczęłam moją redukcję i zdrowe odżywianie i zamierzam potem obcinać węgle więc chcę mieć z czego obcinać i wogóle nie wiem jeszcze jak zareaguje mój organizm na tych makroskładnikach ...
Ale może spróbuję.. wkońcu jak zdrowe tłuszcze to mi nie zaszkodzą. Do ilu mogłabym zwiększyć te tłuszcze?

I tak wogóle to dzięki Wam za odpowiedzi,ten swing to staram się spinać cała i pracować biodrami ale moment w górze to troszkę dla mnie odpoczynek i jak ze wszystkim bardziej skupię się na technice. Mój chłopak mówi że te przedramiona to dlatego że słaby chwyt i słabe przedramiona i temu się spinają a nie ciężar za duży,że skoro panuje nad nim i ketl w górze mi nie leci gdzieś to jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja rozumiem i nie sugeruję Ci obniżania kcal diety.
Bo moze na tym poziomie ładnie lecieć.

proponuję na początek 140B 200W 80T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Ok dziękuję. Zmieniłam makro i postaram się włączyć więcej dobrych tłuszczy:kokosowy,masło,gorzką czekoladę,migdały,nerkowce,może awokado czasem bo drogie i ryby też więc rzadko będą ale może... makrela tańsza to wpadnie czasem bo lubię może jajka czasem zjem 5

No to lecę z koksem i działam!
Zapraszam do komentowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
oliwę włącz, migdały, siemię lniane, tluste ryby morskie

no i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
Od dziś planuję pić kawę czarną z olejem kokosowym zamiast mleka i wykluczam w ogóle nabiał, czyli będzie shake z wodą. Zobaczymy czy będzie jakaś różnica

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
jestem
Postaram się na bieżąco śledzić!
Trzymam kciuki i mocno dopinguję!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
A jak Ty mnie znalazłaś tak szybko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
mam włączone powiadomienia na każdy nowy temat pojawiający się w dziale

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 119 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11168
No i masz,teraz i Ty będziesz mnie podglądać a nie tylko ja Ciebie
Spryciula, nic Ci nie umknie
Ty tam swoich podopiecznych pilnuj czy wszystkie powtórzenia zrobili a nie siedzisz na tel i podglądasz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tetiszeri - dziennik o zarciu i zelastwie

Następny temat

Tycie

WHEY premium