SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Fergi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MC z 15kg... Jak można "ciągnąć" coś, co podniesie ośmiolatka?

Pytałam o ciśnienie wewnątrzczaszkowe nie ze względu, że "coś tam masz", ale raczej, że "nie masz", bo masz... Dziurę zabiźnioną, no nie?

Sam fat, reakcji na interwały wskazuje, że mózg źle sobie ze wzrostem ciśnienia źle radzi. Gdybyś była zaawansowana, to co innego... W Twoim przypadku to nic dobrego nie wróży.

Osobiście jestem przeciwna temu, żebyś robila ciężie ćwiczenia wielostawowe. Takie machanko z 15kg to jest parodia, a jeśli sięgniesz po ciężar sensowny... Skończyć możesz źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Martucca parodia parodią ale uważasz, że lepiej jest siedzieć na dupie i NIC nie robić? Czy chodzić na aerobic tylko i machać nóżką?! MC 15 kg zrobiłam tak o nie próbowałam cięższego... Może można w moim przypadku jakoś wypośrodkować między parodią a normalnym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, uważam, że należy na dupie siedzieć, ale że trening należy wyonywać na masa swoich aktualnych możliwości fizycznych, uwzględniając to, jakie granice stawia nam zdrowie.

MC z 15kg niczym nie różni się od body pump, czy jak się zwie to skakanie ze sztangusiami
Weź trening dla zielonych i rób go na maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
1. Rozpiętki na maszynie
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)
7. Prostowanie ramion na wyciągu
8. Prostowanie nóg siedząc
9. Uginanie nóg leżąc
10. Przywodziciele na ginekologu
11. Odwodziciele j.w.
12. Wspiecia na palce siedząc

wszystko 2 serie razy 15

A ile razy w tygodniu mogę go robić??
Miska jest okej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3x, do porzadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
do porzadku-????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Martucca dzięki, że zaglądasz tutaj.

25/08 DNT 7

Póki nie dostanę wytycznych co źle robię z dietą MISKA na jutro

Jutro rano znowu jadę na badania także na głodniaka ale postaram się to szybko załatwić.. spartaczyli coś z moją krwią i dzwonili czy mogę jeszcze raz przyjechać ehhh no trudno.

Jutro ostatni dzień na mojej siłowni w rodzinnym mieście bo wracam na studia..a już się zdążyłam tam zaklimatyzować..ale spokojnie spokojnie nowa siłownia już obczajona karnet dla studentów w przyzwoitej cenie także można się zapisać :)

Niestety przede wszystkim dla mnie od wtorku moja aktywność tutaj się będzie musiała zmniejszyć bo prawdopodobnie idę na egzaminy 12 wrześnie i wypadałoby się w końcu pouczyć w sumie nie muszę na niego iść bo jestem jeszcze na urlopie zdrowotnym ale zawsze jak go zdam to potem w czerwcu będę miała mniej...( tal sobie to tłumaczę )

Sorry, że się tak rozpisałam ale to chyba z nadmiaru wolnego czasu i braku chęci do spania.

+ warzywa: pomidory malinowe, cukinia, papryka



udziec wołowy- jak TO zrobić żeby nie było takie TWARDE?!!
Zmieniony przez - fergi w dniu 2013-08-26 12:45:38

Zmieniony przez - fergi w dniu 2013-08-26 15:30:32




Zmieniony przez - fergi w dniu 2013-08-26 21:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
26/08 DT 8
MISKA


jutrzejszy dzień spędzę w aucie kilka godzin, jak będę mieć siłę to pojadę wieczorem na siłownie ale jako, że z podróżami u mnie kiepsko może być różnie






Zmieniony przez - fergi w dniu 2013-08-26 21:45:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Natrzyj mięcho proszkiem do pieczenia, odstaw na 20 minut, spłucz i upiecz. Stara, ale jara metoda babcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
Dzięki ! Dzisiaj jak zrobiłam myślałam, że nie przełknę ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Entliczek, pentliczek, szczuplejszy Czajniczek

Następny temat

Co zrobić z wielkim brzuchem pomimo chudości?

WHEY premium